Fiverr’dan para Kazanma

Fiverr ninja ikon

Zorluk

Zorluk Orta
Orta

Zaman

Zaman Düşük
Düşük

Gelir

Gelir Orta
Orta

“NakitNinja’nın temel hedefi okurlarının finansal yaşamını iyileştirmektir. Aynı vizyonu paylaşan diğer şirketlerle ortaklıklar yürütüyoruz. Bu yazıdaki bazı bağlantılar ortaklarımıza ait olabilir. Bizler bu şekilde kazanç sağlıyoruz.”

NakitNinja.com’daki eğlenceli kazanç yöntemi

Fiver, internet üzerinden, insanların evlerinde çalışabilecekleri mikro işler ve servisler için bir sanal iş pazarıdır.

Fiverr güçlü ve köklü bir kuruluş olarak şimdi 1.9 milyondan fazla iş ve 120 kategoride 4000’den fazla yeni servis ile hizmet sunuyor.

Fiver’in konsepti, mikro iş ve servis yaptırmak isteyen işverenlerle (ki bunlar satıcılardır), bu işleri yapmak isteyenlerin (bunlar da alıcılardır) kolayca iletişim kurmalarını sağlama ve kolayca freelance iş bulmanıza yardım etmek üzerine kurulu. Bütün temel servis ve hizmetlerin Fiverr’deki maliyeti 5$’dır ama satıcıların “ektra küçük işler” istemeleri de mümkündür.

Aslında, temel küçük işlerin maliyeti 5$ olmasına rağmen, Fiverr’de satılan bu işlerin yarısından fazlasının değeri her yerde 10$ ile 100$ arasında değişiyor. Her geçen gün artan sayıda “premium işler” satıldığından dolayı, Fiverr 500$ değerinde işler yapabileceğiniz bir yerdir. Fiverr, milyoner olmak için en doğru yer olmayabilir ama size geçiminizi sağlamak veya kenara koymak için yeterince kazandıracağı kesindir.

Fiverr’de bütün servisler ve işler “gigs” olarak adlandırılır ve Dünya’nın her yerindeki satıcılardan; her türlü yaratıcı, çılgın gigs’i bulabilirsiniz.

Fiverr’de satılan gigs’ler (işler) grafik dizayn işlerini, firma tanıtımlarını; sosyal ağlar, reklamcılık, eğlenceli videolar, çeviri ve yazım ürün, hizmet ve servislerini içerir.

Yaratıcı bir akla sahip olanlar kesinlikle avantajlıdırlar. Sahilde deniz kabuklarıyla isminizin yazıldığı bir video hazırlayacak birini bulmanız mümkün veya birisi uçaktan atlayıp havada süzülürken firmanızın sembolüyle firmanızın adını taşımasına ne dersiniz?

Çok çeşitli işlerin Fiverr’de çabucak halledilmesi, pek çok farklı ürün, hizmet ve servisin insanlar tarafından Fiverr’de sunulmasıyla mümkün oluyor.

Fiverr’in en iyi yanı? – Herkes kaydolup kendi mikro işini sunabilir.

Fiverr'de nasıl para kazanılır

Fiverr’de iş yapmaya başlamak çok kolay. Aşağıdaki 4 adımı takip ederseniz, hiç vakit kaybetmeden yeni bir iş yapmaya hazır olursunuz:

Size Fiverr’de sağlanmasını istediğiniz en doğru servis şartlarını değerlendirirken; başarılı olmak için diğer satıcıların ne yaptıklarına, ne yazdıklarına bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Fiverr, iş tekliflerinin “öne çıkanlar” ve “çok kazandıranlar” şeklinde listelenmesini sağlar; bu sayede de, ne tür servislere ihtiyaç duyulduğu konusunda bir fikir verebilir (mihenk taşları sunar); Ayrıca sunacağınız servisinizde kullanabileceğiniz bazı fikirler kapabilirsiniz.

Fiverr’deki iş tekliflerine baktığınızda, hızlı bir şekilde görebilirsiniz ki, bazı iş teklifleri diğerlerine göre çok akıllıca seçilmiş profil resimlerine sahiptir. ilk bakışta göze çarpan bir profil resmi seçtiğinizden emin olun, ayrıca iyi iş yapan profillerden bazılarına bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Zamanınızı alan iyi bir tanıtım yazısı yazmak; bu gibi işleri yapan hizmet sağlayıcılar bilgisayarınızda, online olarak elinizin altında olduğundan beri tamamen zahmetsiz. Yetersiz bir tanıtım yazısından veya hayati önemdeki bir bilgi eksikliğinden dolayı, kafası çok karışmış potansiyel bir müşterinin işinizden uzaklaşması gerekmez.

Tıpkı bir profil fotoğrafını seçerken, diğer insanların yaptıklarından ilham aldığımız gibi, tanıtım yazıları için de diğer insanların yaptıklarından ilham alabiliriz. Fiverr’de farklı profil resimleri ve iş tanıtım yazılarına göz attığınızda, herşey apaçık ortadadır ki, bazı satıcıların işlerini çok ciddiye almadıklarını görürsünüz – aynı hataya düşmeyin.

Ve bu arada … Son bir şey, profil fotoğrafınıza ve iş tanımınıza ilişkin olarak, siz elbette başarmış insanlardan öğrenmek istiyorsunuz, ama onların yaptıklarını kopyalamayın veya tanıtım yazılarından aşırma yapmayın, yoksa banlanırsınız veya daha kötüsü olabilir.

“Alıcılar” özel servis sağlayanları ararken, işinizin en iyi derecelendirmeye sahip olarak ön plana çıkması için, doğru etiketleri ve anahtar kelimeleri kullanmanız çok önemli.

İşinizin göze çarpması için yaratıcı bir şekilde tanıtmak üzere video ekleme şansına da sahipsiniz. Video kullanmak derecelendirmenizin ve alacağınız siparişin artmasına çok yardımcı olur.

İşinize ilgi çekici videolar hazırlamak için mesela Video Maker FX programını kullanabilirsiniz. Önemli bir nokta şudur ki: “Alıcılar” çoğunlukla kısa tanıtım videosu olan satıcıları tercih ederler.

Maddi sorunlarla boğuşmaya son verin. Hemen para kazanmanın bir yolunu bulun.

İnternetten para kazanarak hayatlarını değiştiren binlerce kişiye katılın…
15+ farklı yöntem, hepsi kanıtlanmış, hepsi kazançlı.

ninja düşen para
Ekstra para kazanmak mı istiyorsunuz?

İnternetten Para Kazanmak için en iyi yöntemleri listeledik.

Tek yapmanız gereken birini seçip bugün kazanmaya başlamak.

metrik simgesi olan ninja

Ne kadara mâlolur?

Fiverr.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz fakat Fiverr.com üzrinden kazandıklarınızın %20’si siteye pay olarak kesilir. Bunun anlamı şudur: mesela 5$’lık bir iş yaptırdığınızda, Fiverr 1$’ını keser ve sizin hesabınıza da 4$ aktarılır. Sonra paranızı Fiverr’deki diğer kişilerden servis satın almak için kullanabilir veya paranızı PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz. Paranızı PayPal hesabınıza aktarırken, PayPal’ın da küçük bir miktar kesinti yapacağını dikkate almalısınız.

Ne kadar çok para kazanabilirim?

Fiverr’de nasıl ve ne kadar kazanacağınızı test etmek isteyebilirsiniz bunun için 5$’lık küçük bir iş yatırımıyla başlayabilir ve kademe kademe kendi itibarlı işinizi inşa edebilirsiniz; Bu sayede de siz azar azar yatırımlarla iş yaptıkça kazanmaya devam edersiniz.

Fiverr’in yeni bir üyesi olarak, 30 gün boyunca aktif olduğunuzda ve 10 işi tamamladığınızda “1. sınıf işveren” statüsüne yükseltileceksiniz. Bir kere seviyeleri tırmanmaya başladığınızda, temel seviyedeki işlerden daha yüksek seviyedeki işleri yapmaya başlayabileceksiniz.

Aslında kazancınızın ne kadar yükselebileceğine dair bir üst limit yok; Çok veya az, ne kadar kazanacağınız iki unsura bağlı:

  • Birileri sizin servisinize ihtiyaç duyuyor mu?
  • Kendinizi Fiverr’deki işinize adamaya ne kadar isteklisiniz?

Not: Kazandıklarınızı, istediğiniz zaman PayPal aracılığıyla banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Fiverr’de bazı çok yetenekli kişiler, başka insanlara kendi işlerini çok uygun maliyetlerle yaptırarak çok para kazanırlar. Tabii ki bu tür işler en zor olanları değil ancak logo tasarımı, yaratıcı yazarlık, blog yazarlığı vs. gibi işler olabilir. Sizin yeteneklerinize ihtiyaç duyan şirketler bulmanın diğer yollarını öğrenmek istiyorsanız, online işler rehberimize göz atabilirsiniz.

İnanılmaz gibi görünebilir ama eğer zamanınızı ayırıp, çalışma azminizi, isteğinizi özverili bir şekilde Fiverr’e ayırırsanız kesinlikle istediğiniz işi yaparak iyi para kazanabilirsiniz; Tıpkı pek çok insanın kazandığı gibi.

Kim bilir hiçbir üst limit olmadan kazananarak, Fiverr’in sonraki üst düzey işvereni siz olabilirsiniz.

Iyi şanslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Maddi sorunlarla boğuşmaya son verin. Hemen para kazanmanın bir yolunu bulun.

İnternetten para kazanarak hayatlarını değiştiren binlerce kişiye katılın…

15+
farklı yöntem, hepsi kanıtlanmış, hepsi kazançlı.

son haberler banner
ProfitFarmers bize sadece birkaç haftada 16.500 TL kazandırdı.
Siz de ProfitFarmers’la nasıl para kazanabileceğiniizi görmek ister misiniz