Instagram Takipçi Satın Alma, Hesabının Yükselişini İzle!

instagram takipçi satın alma

“NakitNinja’nın temel hedefi okurlarının finansal yaşamını iyileştirmektir. Aynı vizyonu paylaşan diğer şirketlerle ortaklıklar yürütüyoruz. Bu yazıdaki bazı bağlantılar ortaklarımıza ait olabilir. Bizler bu şekilde kazanç sağlıyoruz.”

Bu kadar çok insanın Instagram takipçi satın alma seçeneğine yönelmesi ve rekabette öne geçmesine şaşmamalı. Instagram takipçi sayınızı ne zamandır artırmaya çalışıyor ama bir sonuç alamıyorsanız, siz de pek çok başka kullanıcıyla aynı sorunu paylaşıyorsunuz!

Bugünlerde her türlü pazarlama aracına yatırım yapmak, Instagram’da oyunun bir parçası oldu. İster orijinal içerik oluşturmak ister beğeni satın almak veya takipçi satın almak olsun, sonuç almak için para harcamanız gerekiyor.

Instagram’da daha fazla beğeni almak için en iyi yöntemleri incelemiştik. Bu yazıda, hesabınızı kurallara uygun bir şekilde büyütmek için Instagram takipçisi satın almak için ne yapacağınızı göstereceğiz! Etkili ve dürüst bir şekilde Instagram gelirinizi artırmak için tavsiyelerimizi uygulayın.

Instagram Takipçisi Satın Alıp Almamak Konusunda Önemli Tüyolar

Instagram’ın ‘spam’ konusunda çok katı kuralları var. Bu yüzden aşırıya kaçmamak gerekiyor. İki günlük bir hesap için yüz binlerce takipçi satın almayın.

Ayrıca ne yaptığını bilmeyen şaibeli bir şirketle çalışmamak için uyanık olun. Paranızı kötü uygulamalara harcarsanız, hesabınız askıya alınabilir.

Piyasaanketi.com’a göre, Instagram takipçi satın alma konusunu öğrenirken ilk adım, sürecin nasıl işlediğini anlamak. Instagram takipçileri veya beğenileri ancak gerçek Instagram kullanıcılarına – aktif ve tercihen her gün ziyaret eden kullanıcılara – aitse para vermeye değiyor. Kötü şirketler hesabınıza takipçi eklemek için tekrarlayan ‘spambot’lara ve aktif olmayan hesaplara güvenilirler.

Gereksiz ağırlık taşımayın.

instagram takipçi satın alma

Bu şirketlerin stratejilerini öğrenmeniz gerekiyor. Hangi kullanıcıları takip edecekleri ve iletişim kuracakları hakkında en iyi şirketler bir çerçeveye sahiptir.Bu hesaplar sadece ‘takipe takip’ eşleşmeleri değil, konum, etiketler, hesap türleri, cinsiyet gibi önemli detaylar göz önünde bulundurularak seçilir.

Size sadece sayıya dayalı takipçi satın alma teklifinde bulunan şirketler olacaktır. Bazı kişiler için amaç budur. Dolayısıyla ölü veya aktif olmayan hesaplar işlerini görür. Ancak gerçek Instagram takipçisi satın almak konusunda dikkatli olmalısınız.

Asıl sorun şu ki Instagram performans metriklerini takip eder. Genel sıralamanızı belirlemekte etkileşim oranınız esas alınır ve bu da kaç kişinin profilinizi ve yayınlarınızı göreceğini belirler.

Bu yüzden çok miktarda Instagram takipçisi satın almakla beraber gerçek insanlarla etkileşiminiz bulunmuyorsa, Instagram sizi takip eden bütün bu ölü hesapları fark edecektir.

Sizi cezalandırabilir veya en azından ekstra görüntülenme adına bir yardımda bulunmaz. Hatta takipçilerinizin haber akışında yayınlarınızın görülmesini engelleyebilir. Bu durumda ne anlamı var? Bu işi ekstra para kazanmak için yapıyorsunuz!

Öyleyse soru şu: Hangi sitelere güvenilebilir?

Instagram Takipçisi Satın Almak için En İyi 10 Site

Bu ilk 10 listesinde her bir şirketin sunduklarının artı ve eksilerini ayrıca ücretlendirme seçeneklerini inceleyeceğiz. Her birini değerlendirdikten sonra bilinçli bir karar verebilirsiniz.

charisma

Kısa sürede ‘viral’ olmak mı istiyorsunuz? Charisma’nın Ultimate Virality özelliği işte bunu sunuyor ve site, viral büyüme açısından bir numaralı tercih olarak gösteriliyor. Charisma, müşterilerine her ay 50 bin gerçek ve etkileşimli takipçi kazandırabileceğini söylüyor.

artılarını simgeler

Artılar

Şirket, herkesin günün en ilginç kullanıcı içeriğini görmek için ziyaret ettiği ‘Instagram Keşif’ sayfasını hedefliyor. Şirketin ‘viral büyüme hacker’ları, görünür olmak için gerekenlerin kodlarını kırmış. İşe yaradığını da biliyoruz… Instagram’da en çok takipçi listemizdeki viral sansayonlar sıralamasını okuyabilirsiniz!

eksilerini simgeler

Eksiler

Charisma Instagram takipçisi satın almak için en iyi site ama stratejileri konusunda çok ciddiler. Sonuç olarak Charisma ile çalışmak büyük bir yatırım gerektiriyor. Ücretlendirmeleri yeni başlayanlar için fazla yüksek olabilir.

fiyat simgeleri

Ücret

Yüzde 21 etkileşim oranı için ayda 7 bin TL, 10 bin TL ve 17 bin TL seçeneklerinden birini tercih edebilir veya 14 günlük bir deneme süresi için her birini yarıya bölebilirsiniz.

instajool

Instajool daha otomatik yaklaşımlı ama akıllı pazarlamaya önem veriyor. Şirket bir ‘beğeni botu’ kullandığını itiraf ediyor ama özellikle sizin ilgi alanlarınız ve konumunuza göre kullanıcılar seçiyor.

artılarını simgeler

Artılar

Şirket sınırsız takipçinin yanı sıra yedi gün ücretsiz deneme olanağı sunuyor. Beğeni, yorum veya takipçi ihtiyaçlarını karşılayan bot, özellikle belirli etiketleri ve konum bilgilerini esas alıyor. Yazılım ayrıca sizi takip etmeyi bırakanları otomatik olarak takipten çıkarıyor.

eksilerini simgeler

Eksiler

Bazı kullanıcılar Instajool’un yaklaşımından hoşlanmayabilir. Hesabınızın askıya alınmasından endişeleniyorsanız, şirket spam sınırlarını aşmamayı garantilemek üzere hızı otomatik olarak düşürerek güvenlik sözü de veriyor.

fiyat simgeleri

Ücret

Instajool, ucuza Instagram takipçisi satın almak için en iyi yollardan biri. Aylık 35 TL’ye temel paket ve 50 TL’ye gelişmiş paket seçenekleri sunuyor. Bütçeniz çok düşükse en iyi seçenek bu.

famoid

Famoid’e karşı koymak zor çünkü Instagram’ın yanı sıra YouTube ve diğer sosyal sitelerde pazarlama desteği sunuyor. Aslında Instagram’daysanız, para kazanmanın benzer bir diğer yolu olarak YouTube’u araştırabilirsiniz.

Famoid beğeni, takipçi ve video görüntülenmeleri için özel ‘Instagram takipçisi satın al’ paketleri sunuyor.

artılarını simgeler

Pros

Hizmet hızlı, kişiye özel ve güvenli bir şekilde sunuluyor. Şirket kısmen otomasyon kullansa da ölü hesap olmadığı, sadece gerçek ve aktif kullanıcı getirdiği sözünü veriyor.

eksilerini simgeler

Eksiler

Sadece sayıyı temel alan bir hizmet olduğu için aktivite garantisi verse de gerçek etkileşimde eksiklik olabilir. Bu da içerik üretimi ve sohbet konusunda uzun vadeli hedefleriniz varsa sorun yaratabilir.

fiyat simgeleri

Ücret

Yine de 100 takipçi için 25 TL’lik başlangıç fiyatıyla büyük bir kayıp sayılmaz. En pahalı paketleri olan 850 TL karşılığında yirmi beş bin takipçi edinebilirsiniz.

social empire pro

Social Empire Pro, sadece takipçi satın alma seçeneği yerine farklı pazarlama stratejileri de sunuyor. Beş milyon hedeflenmiş kullanıcıdan oluşan bir ağa sahip olduklarını iddia ediyorlar.

artılarını simgeler

Artılar

Social Empire’ın benzersiz özellikleri arasında 600’ün üzerinde websitesi ortağıyla sponsorlu yerleştirmeler bulunuyor. Ayrıca pazarda göreceli yeni bir trend olan kanaat önderi pazarlaması sunuyorlar. Yanı sıra sundukları bir yıllık elde tutma garantisinin rakib yok. Yazılımın bir parçası olan bu özellik, kullanıcıları kazanır kazanmaz kaybetmeye karşı koruma sağlıyor. 

eksilerini simgeler

Eksiler

‘Kaliteli’ Instagram beğenileri, oto-beğenileri, takipçileri ve yeni görüntülenmeleri için ayrı paketlere ödeme yaptığınızdan, pazarlama göründüğünden pahalıya geliyor.

fiyat simgeleri

Ücret

Yine de çok ucuz paketlerden başlayan etkileyici bir yelpazesi var (100 oto-beğeni için yayın başına 2,5 TL veya 250 kaliteli beğeni başına 25 TL ve 250 görüntülenme başına 15 TL.)

En pahalı paketi 2500 takipçi için 150 TL. 

5. Coin Crack

coincrack

Coin Crack, kaliteli, güvenli (askıya alınmaya karşı) ve  gerçek Instagram takipçisi gibi standart paketlerle Instagram takipçisi satın almak için ortalama bir pazarlama sunuyor.

artılarını simgeler

Artılar

Hızlı sonuçların yanı sıra şirket ayrıca para geri iade garantisi veriyor. ‘Günlük Takipçi’ seçeneği, aslında Instagram’ın önerdiği gibi takipçileri tek bir seferde olmak yerine yavaşça ve teker teker ekliyor.

Şirket kriptopara kullanarak Instagram takipçisi satın alma durumunda yüzde 10 indirim bile uyguluyor.

eksilerini simgeler

Eksiler

Viral pazarlama konusunda fazla bir seçenek sunmuyor. Social Empire’ın özelliği de diğer şirketlerdeki daha pahalı seçeneklerde olduğu gibi ‘aktif’ hesaplar değil toplam sayı.

fiyat simgeleri

Ücret

50 TL’ye 500 takipçi, 200 TL’ye 2500 takipçi, 500 TL’ye 9000 takipçi alabilirsiniz.

cheap followers like

Buy Cheap Followers Likes, düşük fiyata doğrudan yaklaşımla hızlı ve yüksek sayıda takipçi almak için çok uygun. Aynı zamanda hızlı hizmet ve para geri iade garantisi veriyorlar.

artılarını simgeler

Artılar

Para iade garantisiyle birlikte beğeni, görüntülenme, hikâye görüntülenme, yorum, oto-beğeni paketleri VE takipçiyi ömür boyu tutma garantisi sunuyor! Şirket ayrıca daha iyi performans için beğeni ve takipleri olabildiğince yaygınlaştırıyor.

eksilerini simgeler

Eksiler

Bu hizmet sağlayıcı diğer şirketler kadar çok benzersiz strateji sunmuyor ama rakamlara odaklanıyor. Ücretlendirme de karmaşık olabilir çünkü ucuzdan çok pahalıya kadar değişiyor. 

fiyat simgeleri

Ücret

50 TL gibi düşük bir fiyata 1000 takipçi veya 200 TL’ye 5000 takipçi, 700 TL’ye 20 bin takipçi alabilirsiniz. Paketler 5000 TL’ye 200 bin takipçiye kadar çıkıyor. Genel olarak ucuza Instagram takipçisi satın almak için en iyi seçenek bu.

audience gain

Audience Gain gerçek Instagram kullanıcıları, yeni takipçiler için profil tanıtımı ve para iade garantisi vaat ediyor. ‘Viral kampanyalardan’ yararlanarak fotoğraf pazarlama için beğeni hizmeti sunuyor.

artılarını simgeler

Artılar

Audience Gain epey rekabetçi ücretlerin yanında hesabınızı yeniden yapılandırma (sayfa/profil değişikliği gereksiniminde tüyo paylaşmaları anlamına geliyor) hatta etkileşim hizmeti sunuyor ki bu da yeni takipçilerin geri bildirimlerinin hesaba katılması demek. Bu hizmetten yararlanacaksanız kendi kendinize nasıl harika bir Instagram profili oluşturabileceğinizi öğrenmek isteyecğinizden eminiz.

eksilerini simgeler

Eksiler

Audience Gain, gerçek Instagram kullanıcısı satın almak için çok daha yavaş bir yol. Dolayısıyla ne kadar çok takipçi veya fotoğraf beğenisi alırsanız toplam rakama ulaşmanın bazen 20 gün gibi, daha uzun bir süre alacağını göz önünde bulundurun.

fiyat simgeleri

Ücret

500 takipçi için 45 TL veya 10 bin takipçi için 700 TL ödeyebilirsiniz. En pahalı paket, 20 bin takipçi için 1300 TL. Fotoğraf beğenilerinin fiyatı biraz daha yüksek: 500 için 40 TL veya 20 bin için 600 TL.

buzzoid

Buzzoid Instagram takipçisi satın alma konusunda daha düşük fiyat ve özellikle üç kategori sunuyor: Takipçi, beğeni ve video görüntüleme. Benzersiz özelliği, sayfanızı değerlendiren özel bir uzman ekibi olması ve size en düşük fiyat için ‘en iyi değer’ seçeneğini sunmaları.

Bu gibi danışmanlık seçenekleri bu hizmetlerin artıları ama buna gerek bırakmayacak, kullanımınıza hazır pek çok araç zaten mevcut.

artılarını simgeler

Artılar

Şirket, toplam takipçi sayısının yanında 60 saniye ve beş dakika arası gibi kısa sürede teslim edilen kaliteli beğeni ve hızlı sipariş olanağı sağlıyor.

eksilerini simgeler

Eksiler

Buzzoid, rekabetçi pazarlama fikirleri açısından pek zengin değil. Onlar için bu daha çok bir sayı meselesi ama kaliteli kullanıcı garantisi de veriyor.

fiyat simgeleri

Ücret

20 Tl gibi küçük bir rakama 100 beğeni veya 40 TL’ye 500 beğeni alabilirsiniz. 5000 takipçi istiyorsanız ücret 200 TL civarı bir rakama yükseliyor. Video görüntülenmenin ücretlendirmesi farklı. 10 TL’ye 500 veya 40 TL’ye 2500 alabilirsiniz. Hatta 300 TL’ye 25 bin video görüntülenmesi sipariş edebilirsiniz.

9. BoostGram

boostgram

BoostGram, Instagram takipçisi satın almak için daha organik bir yaklaşım sunuyor. 

Şirket, daha çok etkileşim garanti eden oldukça önemli bir ‘hedefli’ yaklaşımın yanı sıra üç gün ücretsiz deneme sunuyor. Boostgram, sayfanızı beğenmeye daha yatkın kişileri hedefliyor. Diğer özellikleri arasında yayınları planlama seçeneği de bulunuyor.

artılarını simgeler

Artılar

Örneğin cinsiyet ve konum esas alınarak oldukça belirli türden takipçileri hedefleyebileceğiniz geniş bir yelpazede eylem seçenekleriyle etkileyici bir kontrol özelliği var.

eksilerini simgeler

Eksiler

Hedefli yaklaşımının yanında yüksek fiyatlarıyla düşündürüyor. En pahalı seçenek olmasa da başlangıç seviyesindekiler için fiyat aralıklarının dışında olabilir.

fiyat simgeleri

Ücret

Ücretsiz denemeden sonra ayda 570 TL olduğunu öğreniyorsunuz.

mr insta

Mr. Insta’nın pek çok hedefleme özelliği yanında akıllı Instagram pazarlamacıları veya iş için Instagram kullanıcıları için eşsiz bir teklifi var. Başlangıç teklifi olarak bir anket doldurup (veya sayfalarını beğenip) ücretsiz takipçi alabiliyorsunuz. Takipçileriniz 24 saat içinde eklenmiş oluyor.

artılarını simgeler

Artılar

Mr. Insta takipçi, erkek veya kadın, otomatik veya gerçek, fotoğraf beğenisi, erkek veya kadın hedefli beğeniler, görüntülenme ve yorumlar gibi çeşitli paketler sunuyor. Karar veremiyorsanız en iyi paket teklifini sipariş edip tüm özelliklerin bir birleşimine sahip olabilirsiniz.

eksilerini simgeler

Eksiler

Instagram takipçisi satın almak söz konusu olduğunda sonuca hemen ulaşamıyor, 72 saat kadar bekleyebiliyorsunuz. Hizmetler planlarınıza göre ücretsizden ortalama fiyata ve çok pahalıya kadar değişiyor.

fiyat simgeleri

Ücret

450 TL’ye temel paket (2000 takipçi, 1000 görüntülenme, 500 beğeni, 10 hesaba özel yorum) alabilir veya 5000 takipçi, 2500 görüntülenme, 1000 beğeni ve 25 hesaba özel yorum için 800 TL ödeyebilirsiniz. En yüksek fiyatlı paketle 1200 TL karşılığında 10 bin takipçi, 5000 görüntülenme, 1-10 yayına paylaştırılmış 50 yorum alabiliyorsunuz.

Satış Ortaklığı Programı Ekleyin

Bütün bu seçeneklerin dışında, ek fırsatlar için bir satış ortaklığı programına dâhil olabilirsiniz. Online işler sayesinde internetten para kazanmanın pek çok yolu var. Bunlar arasında bir seçenek olan Instagram size komisyon kazanma fırsatı sunduğu gibi canlı ilerleme gözetimi gibi yardım kaynakları bulmanızı da sağlar.

Yüzde 10 gibi rekabetçi bir ücret, sınırsız tekrarlayan komisyonlar ve 170 TL sabit ödemesiyle en iyi satış ortaklığı seçeneği Mr. Insta’dır. Satış ortaklığı seçenekleri her yerde. Bu yüzden Instagram’ın ötesine geçmeyi düşünüyorsanız bilmeniz gereken çok şey var.

instagram takipçi satın alma

Kullanabileceğiniz kaynaklar var, bazen çok ucuz, bu yüzden denemeye başlamanın tam zamanı! Ücretsiz deneme teklifleri ve garantileri arayın, böylece risk faktörünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Sonuç

Instagram’dan para kazanmak, ilk bakışta gözünüzü korkutabilir ama aslında oldukça eğlenceli olmanın yanında çok kazançlı ve ödüllendirici olabilir. En çok Instagram takipçisine sahip yıldızlar dâhil olmak üzere başkaları için nelerin işe yaradığını mutlaka inceleyin.

Bazen çok ucuz bir şekilde takipçi sayınızı (ve gelirinizi) artırmaya yarayacak kaynaklar var. Öyleyse denemeye başlamanızın zamanıdır! Risk faktörünü ortadan kaldırmak için ücretsiz deneme ve garantili teklifler arayın.

Artık Instagram takipçisi satın alma konusunu, hangi şirketleri önerdiğimizi ve özellikle sizin için neler yapabileceklerini bildiğinize göre paranızı boşa harcamamak ve bir gün bir Instagram yıldızı olmak için Instagram ününüzü artırmak için plan yapmanın zamanıdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top