Tişörtlerden para Kazanın

Tisortlerden para kazanın

“NakitNinja’nın temel hedefi okurlarının finansal yaşamını iyileştirmektir. Aynı vizyonu paylaşan diğer şirketlerle ortaklıklar yürütüyoruz. Bu yazıdaki bazı bağlantılar ortaklarımıza ait olabilir. Bizler bu şekilde kazanç sağlıyoruz.”

Tişörtler! Her zaman fazlasına ihtiyacımız oluyor öyle değil mi? Dolabınızda size yetecek kadar olsa da, ne zaman güzel tasarımlı bir tişört görürseniz, direk olarak satın mı alıyorsunuz?

İşte bu yüzden tişört satmak para kazanmak için oldukça güzel bir yöntem. Tişörtlere her zaman talep vardır ve bunu paraya çevirmek ve yaratıcı fikirler bulmak oldukça kolaydır.

Metrik ninja ikon

Zorluk

Zorluk Orta
Orta

Zaman

Zaman Orta
Orta

Gelir

Gelir Orta
Orta

Hemen baskı makineleri, düz tişörtler almayı ve tasarım yapmayı öğrenmeyi düşünmenize gerek yok. Teespring sayesinde, ek gelir yaratmak için yaratıcı fikirlerinizi tişört tasarımına dökebilirsiniz. Teespring sayesinde nasıl para kazanacağınızı öğrenmek için rehberimizi okuyun.

Teespring Nasıl Çalışır?

Teespring size tişört üretmeden veya gönderim yapmadan tişört satma fırsatı tanıyan bir sitedir. Burada envanter veya malzeme derdiniz yoktur ve kampanyanızı 10 dakikadan kısa bir sürede oluşturma imkanınız vardır.

Basitçe, şu adımları izleyin:

1. Teespring hesabı oluşturun.

Teespring’i kullanmak oldukça basittir. Direk olarak siteyi ziyaret edin ve hesabınızı oluşturmak için adımları izleyin.

2. Tişört Tasarımınızı Oluşturun.

Teespring size kendinizin keşfedebileceği bir tasarım aracı sunar ve bu da tasarım yapmanızı oldukça kolaylaştırır. Kendi kullanmak istediğiniz resimleri bilgisayarınızdan alabilir veya onların halihazırdaki resimlerini ve yazı tiplerini kullanabilirsiniz.

3. Tişört Tarzınızı Seçin.

Resminizi oluşturduktan sonra, ne tarz bir tişört tasarlayacağınızı, standart mı yoksa Premium mu olacağını belirleyebilirsiniz. Tişörtlerin yanında kapüşonlu da tasarlayabilirsiniz.

4. Kampanya Parametrelerinizi Ayarlayın.

Kampanyanızla ne kadar kazanmak istediğinizi kararlaştırın. Sonrasında, ne kadar tişört satmanız ve bunu yapmak için ne kadarlık bir ücret koymanız gerektiğini kararlaştırın. Tişört sayınız 5 tane de olabilir 1000 tane de. Hedefiniz ne kadar büyükse, her tişörtün satışından o kadar kazanmış olursunuz.

5. İsim Bulun.

Kampanyanıza tişörtünüzün tam olarak ne olduğunu anlatacak ve müşterilerinizin ilgisini çekecek bir isim koyun. Sonrasında, kampanyanızın uzunluğunu 3 ila 21 gün arasından seçin.

6. Kampanyanızı Oluşturun.

Kampanyanız oluşturulduktan sonra, insanlar siteye girip tişörtlerinizi sipariş edebilecektir. Hedefinize ulaşmadan, sipariş veren kişilerden bir ücret tahsis edilmeyecektir. Başarılı olursanız, kampanya bitişinde ücretlendirme yapılacak ve müşterileriniz ABD’de ikamet ediyorsa, tişörtleri 7 ila 10 gün arasında ellerinde olacaktır.

7. Kampanyanızı Tanıtın.

Kampanyanızın başarılı olmasını sağlamak için, sosyal medyayı kullanarak ve ailenize ve arkadaşlarınıza bundan bahsederek tanıtımını yapın. Hatta bunun için e-posta ile reklam yapabilir veya başka yerlere de reklam verebilirsiniz.

8. Paranızı Alın.

Kampanyanız başarıyla sona erdikten ve müşterilerinizin eline tişörtler geçtikten sonra, Teespring kazandığınız miktarı PayPal hesabınıza gönderecektir.

Tisortlerden para kazanın

Maddi sorunlarla boğuşmaya son verin. Hemen para kazanmanın bir yolunu bulun.

İnternetten para kazanarak hayatlarını değiştiren binlerce kişiye katılın…
15+ farklı yöntem, hepsi kanıtlanmış, hepsi kazançlı.

ninja düşen para
Ekstra para kazanmak mı istiyorsunuz?

İnternetten Para Kazanmak için en iyi yöntemleri listeledik.

Tek yapmanız gereken birini seçip bugün kazanmaya başlamak.

metrik simgesi olan ninja

Teespring’de Nasıl Para Kazanacağınıza Dair İpuçları

Kampanyanızın başarılı olma ve iyi kazanç etme şansını arttırmak için, tişört satarak internetten para kazanmak için aşağıdaki ipuçlarını takip edin:

1. Nelerin Sattığını Görün

Teespring’in bir bölümü olan Teeview’i ziyaret edin ve haftanın en popüler tişörtlerini görün. Hangi tür tişörtlerin sattığını görün ve onlardan ilham alın. Genel olarak, basit tişörtler karışık tasarıma sahiplerden daha çok satmaktadır dolayısıyla başarılı olmak için çok da karışık tasarımlara girişmeniz gerekmemektedir.

2. Konunuzu Seçin

Eğer belirli bir topluluk veya gruba üyeyseniz, diğer üyelere çekici gelebilecek bir tişört yapmayı düşünebilirsiniz. Belirli bir konu üzerine tasarlayacağınız tişörtler, hedef aldığınız grubun da tişörtlerin tanıtımını yapmasını sağlayacaktır.

3. Popüler Kültürü Takip Edin

Tişörtlerinizi gündeme uygun yapmak satışları artırabilir. İnternetteki komik resimleri, popüler dizileri ve filmleri, ayrıca ünlülerle ilgili magazin haberlerini takip edin. Tişörtleriniz için her yerden fikir edinme şansınız vardır.

4. Bir Profesyonelden Yardım Alın

Kendi başınıza tişört tasarlayabileceğiniz gibi, sizin için tasarım yapan bir grafik tasarımcısı tutmak tişörtlerinizi daha tarz gösterecektir. Aradığınız tasarımcıyı Upwork veya Fiverr gibi freelancing sitelerinde bulabilirsiniz.

5. Müşterilerinize Seçenekler Sunun

Müşterilerinizin zor karar vermesini istememekle beraber birden fazla çeşit tişört veya farklı renkler sunmak satışlarınızı artırabilir.

6. Düşük Hedefleriniz Olsun

İlk başlarıda, kampanyanızın başarısını ölçmek zor olabilir. Unutmayın, eğer hedefinize ulaşamazsanız, para kazanamazsınız. Dolayısıyla 50 ve daha az sayıda tişört hedefi gibi, düşük hedeflerle başlamak en iyi seçenek olacaktır. Eğer kampanyanız istediğiniz gibi gitmiyorsa, hedefinizi düşürmekten asla korkmayın.

7. Facebook Reklamlarını Kullanın

İlk başlarıda, kampanyanızın başarısını ölçmek zor olabilir. Unutmayın, eğer hedefinize ulaşamazsanız, para kazanamazsınız. Dolayısıyla 50 ve daha az sayıda tişört hedefi gibi, düşük hedeflerle başlamak en iyi seçenek olacaktır. Eğer kampanyanız istediğiniz gibi gitmiyorsa, hedefinizi düşürmekten asla korkmayın.

8. Başkalarıyla Bağlantı Kurun

Teespring’de veya benzer sitelerde tişört satan insanların bulunduğu sosyal medya gruplarına katılın. Burada satıcılardan güzel öneriler alıp deneyim kazanabilirsiniz. Her ne kadar insanlar sitede satış yapmak için birbiriyle rekabet ediyor olsalarda, Teespring’deki topluluk sizi oldukça sıcak şekilde karşılayacaktır. Buradaki insanların sizin başarılı olmanız için ellerinden geleni yapacaklarından emin olabilirsiniz.

9. Başarısızlığa Hazır Olun

Tisortlerden para kazanınİlk Teespring kampanyalarının başarısız sonuçlanması oldukça alışılagelmiş bir durumdur. Eğer ilk başta başarılı olamazsanız, kampanyanızı tekrar oluşturun; fakat bunu yapmadan önce ilk kampanyanızda neden başarısız olduğunuzu ve neyin yanlış gittiğini iyice değerlendirin. Hedefiniz mi çok yüksekti? Tişört tasarımınız ilgi çekici değil miydi? Fazla seçenek mi yoktu veya tanıtımını mı kötü yaptınız? Bunlara bakarak gerekli değişiklikleri yapın ve tekrar bir kampanya başlatın.

Teespring’e Benzer Siteler

Teespring kendi türünde en çok tanınan site iken, kendiniz üretmeden tişört ve diğer ürünlerinizi satabileceğiniz başka siteler de bulunmaktadır:

Threadless bir tasarım yarışması ve tişört mağazasıdır. Eğer tişörtünüz haftanın en iyisi seçilirse, 6000 TL para ödülü ve sitenin sizin tişörtlerinden elde ettiği karın %20’sini kazanırsınız.

  • Zazzle

Zazzle sayesinde tişörtlerden fazlasını da satabilirsiniz! Bu site kahve fincanlarının, giysilerin, anahtarlıkların ve diğer ürünlerin üzerine resim koymanızı ve puan kazanmanızı sağlar.

Design by Humans’taki süreç yeni tasarımcıların kabulü için bir başvuru süreci olarak ilerler. Kabul aldıktan sonra, sattığınız her tişört için 9 TL kazanırsınız.

Bu sitede herhangi bir kampanya yoktur. Bunun yerine, Spreadshirt müşterilerin sizden her seferinde tek parça olmak üzere alışveriş yapabilmesi için bir mağaza oluşturur. Burada kendi komisyon yüzdenizi ayarlayabilirsiniz ve site ürünlerinizi kendi sitenizde gönderi olarak paylaşmanızı kolay hale getirir, eğer bir blogunuz veya siteniz varsa bu sizin için oldukça faydalı olacak bir özelliktir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top