ProfitFarmers’la İnternetten Nasıl Para Kazanılır (2021 İncelemesi)

profitfarmers incelemesi ve kilavuz
Marco Fisher

NakitNinja’ya hoşgeldiniz. Aşağıdaki videoda 2021’de internetten para kazanmanın en yeni, en kolay ve en heyecan verici yöntemlerini konuşacağız.

NakitNinja bağımsız bir yorum sitesidir. Herhangi bir tür yatırım konusunda profesyonel tavsiye verme yetkisi veya lisansına sahip değildir. Kripto para ticareti ve diğer benzer faaliyetlere ilişkin bütün risklerin farkında olma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Her yatırımda geçerli olduğu gibi sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda yatırım yapın.”

Bitcoin ve Ethereum gibi kriptoparalar, sınırsız görünen maddi olanakların kapılarını açtı. ABD doları veya Euro gibi, kriptoparalar da alınıp satılabiliyor ve doğru araçları kullanırsanız size yüksek oranda kazandırabiliyor!

Bununla beraber, bu sektör, uzun zamandır ‘sıradan vatandaş’ için fazla karmaşık ve fazla zaman alıcı bir iş alanı oldu.

Hepimizin hayalini kurduğu bir meslek vardır (astronotluk, doktorluk, avukatlık!) ama gereken tecrübeye sahip olmadan veya yıllarca bu konularda eğitim almadan bu işleri yapmak parmak arası terlikle Everest’e tırmanmaktan farksız olur.

Ticaret yapmak da bundan farklı değil. En azından değildi… şimdiye kadar!

Akıllı bir Yapay Zekâ teknolojisi kullanarak ticaret işlemlerinin zor taraflarını ortadan kaldırmaya programlanmış yeni bir araç var. Bu yazılım herkesin, sadece dakikalar içinde kazançlı alım-satım işlemleri yapabilmelerine olanak tanıyor. Öğrenmek için okulda yıllar harcamaya veya saatlerce alım-satım yapmaya gerek yok.

Aklınıza, “Bu nasıl mümkün olabilir? Ben yapabilir miyim? Başkaları bundan ne kadar kazanmış?” gibi sorular gelebilir.

Bilmeniz gereken her şeyi ProfitFarmers ile ilgili bu incelemede bulabilirsiniz!

ProfitFarmers kullanarak nasıl ayda 15.500 TL kazandığımızı izleyin.
Videoyu oynat

Kasim Platform Güncellemesi:

ProfitFarmers denememiz O KADAR İYİ gitti ki, ilk incelememizin ardından kullanmayı hiç bırakmadık.

Aşağıdaki sonuç grafiği ProfitFarmers’ın web sitesinden.

January 2022 Stats graph
January 2022 Stats graph - mobile

Sadece son HAFTA, 86 sinyal takip ettik ve 61’inde kazandık! Hesaplayınca her kazanan işlemde ortalama %13.8 kâr elde ettiğimizi gördük.

Son haftadaki işlemlerimizin 25’inde kaybettik ama otomatik kayıp durdurma özelliği sayesinde o işlemlerde de sadece ortalama %4.6 kaybımız oldu.

Bir düşünün;

Ortalama %13.6 kâr getiren 61 kazanç

Ortalama %4.6 zararla 25 kayıp

Daha fazla konuşmaya gerek yok.

sayfa ayırıcı

ProfitFarmers Nedir

ProfitFarmers, bir kriptopara copy-trading platformudur. Basitçe açıklarsak, para kazanmak için ufukta beliren bir fırsatı göstermek üzere fiyat hareketlerinde bir düzen arayan bir algoritması vardır.

En iyi fırsatlar, ‘ticaret sinyalleri’ne dönüştürülür. Bunları bir uzmanın kârlı bir işlem için yaptığı planlara benzetebilirsiniz.

Ticaret sinyalleri, ProfitFarmers panelinde, sadece birkaç tıkla kopyalanmaya hazır şekilde görülebiliyor!

Bir ticaret sinyali şöyle takip ediliyor:
takip ticaret sinyali

Nasıl Çalışır

Buradaki ticaretin mantığı aslında oldukça basit. Düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satmak ve sonra kazançlarınızla yeniden yatırım yaparak paranızı büyütmek.

Bu işlemler, dünyanın her yerinden insanların alım satım yaptığı bir pazarda veya ‘borsada’ gerçekleşiyor.

Söz konusu ProfitFarmers olduğunda, bütün işlemler bugüne kadarki en popüler kriptopara borsası olan Binance üzerinden yapılıyor. Bir Binance hesabı açmak 2 dakika sürüyor. Son derece güvenli ve en güzel yanı da tamamen ücretsiz olması.

İşlem yapmanın karmaşık yanı, ne zaman alıp satacağını bilmek. Bu konuda ustalaşmak yıllar alır.

ProfitFarmers bu sorunu, herkese (yeni başlayanlara bile), kriptopara ticaretinden para kazanmaya hemen başlamak için eşit fırsat vererek çözüyor

Sinyallerin farklı kısımlarını keşfedin:

Sinyali oluşturan parçalara bir bakalım

Önerilen Coin / Kriptopara

Piyasada gerçekten de binlerce kripto para var. Neyse ki sistem size şu anda hangisinin daha ilgi çekici olduğunu söylüyor!

Entry / Coin’inizin satın alınacağı fiyat

Bu, coin almayı deneyeceğimiz fiyat aralığı. Eğer ‘otomatik ticaret’ sinyalini uygularsanız sistem bu coin’i izleyecek ve bu aralıkta otomatik olarak satın alacak!

Target / Coin’inizin satılacağı fiyat​

Oyunun adı kâr ve işte böyle elde ediyorsunuz… Yani, coinlerinizi daha sonra daha yüksek bir fiyattan satarak. Yine ‘otomatik ticaret’le, sistem coin’i izleyecek ve hedef fiyata ulaşıldığında otomatik olarak satacak.

Kaybı Durdur

İşlemler her zaman planlandığı gibi gitmeyebilir. Eğer fiyatlar bir süredir yanlış yöne doğru gidiyorsa, kaybı durdur seçeneği, coin’lerinizi otomatik olarak satarak akaybı minimumda tutar. Bu özellik takip ettiğiniz bütün sinyaller için geçerlidir ve tüm işlemlerinizde içinizin rahat olmasını sağlar.

İşlemi Onayla Butonu

Gereken sadece bir tık. Ticarete aşina olmayanlar, bu küçük butonun saatlerce uğraşmayı ortadan kaldırdığını söylediğimizde bize güvenmeliler. Gerçekten çok etkileyici. ‘Otomatik ticaret’ alımı, satımı ve aradaki bütün takibi gerçekleştiriyor. Bu özellik ticaretin kazanç sağlama gücünü herkese sunuyor.

ProfitFarmers’ta beğendiklerimiz

Sinyaller

YENİ!! – ‘Ticaret Sinyali’ ve Copy-Trading’in ne olduğundan emin değil misiniz? Matthew Tansley’in (ProfitFarmers Kurucusu) her ikisini de anlattığı bu videoyu izleyin.

Kopya ticaret uygulamaları, ticaret uzmanları veya akıllı yazılımlardan gelen ‘sinyallere’ dayanıyor. Bu sinyaller, ticaret uzmanlarının zihinlerine açılan pencereler gibi pazarın nasıl davranacağı hakkındaki öngörülerini yansıtıyor. Bu sinyaller size ne zaman alacağınızı, satacağınızı ve ne zaman uzak duracağınızı söylüyor.

Örneğin Etoro (iyi bilinen bir kopya ticaret platformu), seçip kopyalamanız için yüzlerce ticaret uzmanını sıralıyor. Sonra yazılımları sizin için herşeyi hallediyor. Çok basit olsa da kopyaladığınız ticaret uzmanı ne yaparsa otomatik olarak onu takip etmek zorunda bırakarak paranız üzerindeki kontrolünüzü azalttığı için bu yöntem pek esnek sayılmaz.

Ya o gün uzmanınız kötü bir günündeyse? Ne de olsa onlar da insan.

ProfitFarmers’ın işleyişi de buna çok benziyor ama her şeyi körü körüne takip etmek yerine en çok umut vaad eden sinyalleri tek tek seçebiliyorsunuz.

Bunun anlamı, size sunulan fikirlerin her birini, hiç birini veya herhangi başka bir şeyi takip etmeyi seçebilirsiniz!

En başta elbette büyük olasılıkla bütün en popüler önerileri takip etmeyi isteyebilirsiniz ama zaman içinde paramızın nereye gideceğini tercihlerimize göre belirleyebilmek bizim hoşumuza gitti.

Yine de en iyi sinyallerle bile olsa normalde bütün ticareti kendiniz yapmanız ve 7/24 gözünüzü üstlerinden ayırmamanız gerekirdi.

Bu da bizi ProfitFarmers’ın sıradaki harika özelliğine götürüyor.

Yarı-Otomatik İşlem

oto ticaret görüntüler profitfarmers

Ticaretin en zor ama finansal anlamda da en yüksek getirili işlerden biri olduğu bilinir.

Bununla beraber yorucu mesai, uykusuzluk, duygusal iniş çıkışlar ve öğrenilmesi gerekenlerin çokluğu bazı ticaret uzmanlarının tükenerek işi bırakmalarına neden olur.

ProfitFarmers bunu, ‘yarı-otomatik ticaret’ dedikleri bir yöntem geliştirerek çözdü.

Nasıl çalışıyor?

Sistemden bir sinyal kopyaladığınızda ProfitFarmers, Binance ticaret hesabınızda bu sinyale karşılık gelecek bir dizi talimat yaratıyor. Bu sayede işi nasıl yapacağınıza kafa yormayacak, hata yapmayacak ve zamandan büyük ölçüde kazanacaksınız.

Dahası, sistem seçtiğiniz sipariş için doğru zamanı belirlemek, kazançlarınızı paraya çevirmek ve hatta kayıp halindeyseniz işlemlerinizi sonlandırmak için piyasaları 7/24 takip ediyor.

Kullanıcının neredeyse hiçbir müdahalesi gerekmeden her şeyi gerçekten sistem hallediyor! Uykusuz kalmamıza, strese girmemize, yorulmamıza gerek yok!

ProfitFarmers’ın açık arayla en iyi özelliği bu. Sadece sistemi kurun ve unutun.

Gün boyunca istediğinizi yapmakta özgürsünüz!

Fiyatlandırma Modeli

Üyelik ücreti şu anda aylık 299 USD, 3 aylık 599 USD, 1 yıllık 1.999 USD’ye karşılık geliyor.  1 ay ÜCRETSİZ yararlanabildiğiniz üç aylık üyelik en avantajlısı!

Adım Adım ProfitFarmers Nasıl Kullanılır Rehberi

sayfa ayırıcı

Neden kolay

1 Ticaretin zorluğunu ortadan kaldırmaya programlanmış

bir şey öğrenmek görüntüler

ProfitFarmers,ticaretin zorlu kısmıyla akıllı algoritması ve sizin yerinize Binance üzerinde işlem yapma özelliğiyle başa çıkıyor. Ticareti öğrenmek için yıllar harcamaya gerek yok!

2. Yeni başlayanlar için piyasadaki en kolay yazılım- sadece bir tık

tek tıklama düğmesi resmi

Kazanç sağlayacak alım satımlar seçmek normalde son derece zor bir iş ama kendinize bilgisayarda Netflix’i açıp dizilere bakacak ve hoşunuza giden birini seçecek kadar güveniyorsanız ProfitFarmers’ı da kullanabilirsiniz!

Neredeyse aynı şey. Sadece dizilerin yerine sinyalleri koyun! Beğendiğinizi seçin (veya önerileni) sonra arkanıza yaslanıp programın tadını çıkarın!

3. Olumsuzlukları olmadan ticaret yapmanın faydaları

iki olumsuz görüntü ticareti

Sinirleriniz yıpranmaz! Ticaret genellikle uzun günler ve geceler boyunca (finansal piyasalar neredeyse 7/24 çalışır) haber izlemeyi, tabloları takip etmeyi ve olasılıklar hakkında endişelenmeyi beraberinde getirir. Neyse ki ProfitFarmers’ta işler böyle değil.

Bir sinyal seçmenizin ardından bütün işlemi yazılım sizin yerinize yapıyor! Bir sorun çıkarsa ProfitFarmers sistemi hallediyor. Tıpkı arkanızı kollayacak bir koruma köpeğiniz varmış gibi.

4. ProfitFarmers’la işe koyulmak için gereken her şeye sahip olacaksınız

başladı kâr çiftleri resmi

Size yazılımın nasıl çalıştığını adım adım gösteren kısa bir eğitici videoyla birlikte gerek duyarsanız daha fazla bilgi edinmeniz için başka videolar ve makaleler de bulunuyor.

Gerçekten de bu sistemi herkes kullanabilir!

sayfa ayırıcı

SSS

Eğer;

  • Bu aracın sizi bir gecede milyoner YAPMAYACAĞINI anlıyorsanız
  • Hâlihazırda ticaret yapmaya ayıracak paranız varsa (Tavsiyemiz en az 25 bin TL civarı)
  • Kriptopara ticaretinin risklerini kabul ediyorsanız

ProfitFarmers sizin için MÜKEMMEL bir seçim olur!

ProfitFarmers herkese açık olmakla beraber, ancak sınırlı sayıda kişi programı kullanabilir.

Bunun sebebi yazılımın en doğru sayılara ulaştığında çalışması. Böylece müşterilerinin en kaliteli ticaret sinyallerini almasını sağlıyor.

Web sitelerindeki formu doldurarak yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz. Hemen ödemeniz gerekmediği için ŞİMDİ rezervasyon yaptırmaktan bir zarar gelmez. Yerinizi ayırtarak, kurucusu tarafından ProfitFarmers’ı nasıl kullanacağınızın açıklandığı 1 saatlik ücretsiz webinara da erişebiliyorsunuz.

Formu doldur

Potansiyel sınırsız.

Kazançlarınız yüzdelerle ölçülüyor. Örneğin tek bir sinyali takip edebilir ve %10 kârı görebilirsiniz. Eğer 1000 TL ile başladıysanız kârınız 100 TL olur. 10.000 TL ile başladıysanız 1000 TL kâr edersiniz. Bu işin matematiği böyle!.

Ne kazanırsanız kazanın, ProfitFarmers aylık standart abonelikten başka ekstra ücret almaz.

Bütün ticaret biçimlerinde olduğu gibi para kazanmak için para gerekir. Elbette birkaç yüz lirayla başlayabilirsiniz ama size sunulan fırsatları bu şekilde maksimize edemezsiniz.

ProfitFarmers, bu yüzden, Binance hesabınızda en az 25 bin TL ile (daha iyisi 40 bin TL) başlamanızı öneriyor. Hatırlatma: Güvenceli bir şekilde saklanan bu parayı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Bunun sebebi ise çok basit. Ne kadar çok para ile başlarsanız, maddi hedeflerinize ulaşmanız o kadar az zaman alır.

Merak etmeyin, ProfitFarmers kazançlarınızdan pay almaz. Yani bu, hesabınızın size ait olması, bir başka deyişle paranın %100’ü sizin demektir.

ProfitFarmers’ı ABD dışında dünyanın HER YERİNDE kullanabilirsiniz!

Ama Binance’nin kısıtlandığı bölgelerde (mesela Çin), yarı-otomatik ticaret gibi önemli özelliklere erişim sağlanamıyor

ProfitFarmers en son standart çevrimiçi güvenlik protokolleri, güvenlik duvarları ve veri şifreleme teknolojileriyle korunuyor. 

Dahası, Binance sayesinde ekstra bir güvenlik katmanına daha sahip oluyorsunuz. Bu katman, uluslararası tanınan güvenlik akreditasyon ajansı ISO/IEC 27001 tarafından Evrensel Güvenlik Akreditasyonu ödüllü.

Ayrıca hesabınıza bir kat daha güvenlik için iki faktörlü doğrulama ve API anahtarlarını etkinleştirebilirsiniz.

Binance’nin, ayrıca, yazılım üzerinden yetkisiz bir şekilde varlıklarınızın çekilmesini engelleyecek standart bir özelliği var. Bunun anlamı, hesabınızdan SADECE SİZ doğrudan para çekebilirsiniz demek.

Mesele ticaret olduğunda üzerinde durulması gereken en büyük konu piyasa hareketliliği (tüm piyasalarda geçerlidir). Fiyatlar yukarı, aşağı dalgalanabilir ve genellikle yeni başlayanlar bu durum yüzünden bazı acı dersler öğrenirler.

Ancak, ProfitFarmers’la profesyonellerden gelen iyi düşünülmüş ticaret sinyallerini takip ediyorsunuz.

Bunun yanısıra, neredeyse her bir sinyalde, beklediğinizden fazla kaybetmenizi önleyen ‘Kaybı Durdur’ özelliği olduğunu da incelemizde gördük.

Bazı işlemlerde kaybetmek son derece normal, hatta beklenen bir durum! Kazanan ticaret işaretleriniz, kaybeden işlemlerinizde kaybedebileceklerinizden çok daha fazlasını kazandıracak şekilde tasarlanıyor.

Elbette ne olursa olsun, diğer yatırımlarda olduğu gibi, sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda para kullanmalısınız.

Hayır. Paranız Binance içinde kaldığından, ProfitFarmers’ın işlemler için sizden herhangi bir ücret ya da komisyon alma olanağı yoktur.

Evet, diğer bir harika özelliği de fiyatlar düşerken bile size para kazandıracak sinyaller bulabilmeniz. Yani, dünyada ne olursa olsun kazanmaya devam edebilirsiniz!

sayfa ayırıcı

Sonuç: ProfitFarmers...Muhteşem

İnternetten para kazanmak ve birikimlerinizi büyütmek için bir yol arıyorsanız daha fazla aramayın. ProfitFarmers’ın potansiyeli kesinlikle çok büyük ve ticaretin dezavantajları tasarımı sayesinde asgariye indirgeniyor. 

Neredeyse hiç deneyim gerektirmemesi gerçeğini de göz önünde bulundurursak, bu yılın bir numaralı seçimi oluyor!

Tek ‘dezavantajı’ başlamak için tavsiye edilen 25 bin TL – 40 bin TL kadar para gerekmesi.

ProfitFarmers ekibinin ortaya nasıl başarlı bir iş koyduğunu görmek için kendiniz denemelisiniz. Video incelememizi izlemeyi unutmayın ve hemen üye olun! 

Videoyu oynat
“NakitNinja ekibi bu üründen kazanılmış bir fayda sağlıyor olabilir ancak dürüst bir inceleme için gereken tüm çaba gösterilmiştir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top