ProfitFarmers’la İnternetten Nasıl Para Kazanılır (2020 İncelemesi)

NakitNinja’ya hoşgeldiniz. Aşağıdaki videoda 2020’de internetten para kazanmanın en yeni, en kolay ve en heyecan verici yöntemlerini konuşacağız.

NakitNinja bağımsız bir yorum sitesidir. Herhangi bir tür yatırım konusunda profesyonel tavsiye verme yetkisi veya lisansına sahip değildir. Kripto para ticareti ve diğer benzer faaliyetlere ilişkin bütün risklerin farkında olma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Her yatırımda geçerli olduğu gibi sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda yatırım yapın.”

Kriptopara, hâlâ duymamışsanız, yeni ve çok popüler bir ‘dijital para’ türüdür. Tıpkı dolar veya euro gibi kripto para da alıp satılabilirsiniz ve doğru araçlara sahipseniz bu yöntem size çok para kazandırabilir!

Bitcoin ve Ethereum gibi (aynı zamanda ‘coin’ denen) kripto paralar, sınırsız görünen maddi olanakların kapılarını açtılar.

Bu olanaklar içinde, kripto para ticareti en yüksek kâr potansiyelini sunuyor. Bununla beraber, bu sektör, uzun zamandır ‘sıradan vatandaş’ için fazla karmaşık ve fazla zaman alıcı bir iş alanı oldu.

Hepimizin hayalini kurduğu bir meslek vardır (astronotluk, doktorluk, avukatlık!) ama gereken tecrübeye sahip olmadan veya yıllarca bu konularda eğitim almadan bu işleri yapmak parmak arası terlikle Everest’e tırmanmaktan farksız olur.

Ticaret yapmak da bundan farklı değil. En azından değildi… şimdiye kadar!

Neyse ki teknoloji ilerliyor. Şimdi deneyime gerek olmadan herkesin PASİF şekilde ayda yüzlerce hatta binlerce TL kazanmasına olanak tanıyan ve KÂR sağlayan bir araç var!

Yoğun talep üzerine, tam da bu işe yarayan ProfitFarmers adlı çözümü inceliyoruz!

Yazılımla ilgili deneyimimizi aşağıdaki videoda paylaşacağız.

ProfitFarmers kullanarak nasıl ayda 15.500 TL kazandığımızı izleyin.
Play Video

Mayıs güncellemesi!

ProfitFarmers o kadar iyi ki erken kayıt incelememizden sonra da kullanmayı hiç bırakamadık. Sistem daha da gelişti ve harika sonuçlar vermeye başladı.

Kontrol panelimizdeki alım-satım işlemlerimizin bazılarındaki ilerlemelere siz de bir bakın…

kâr çiftleri gösterge tablosu sinyalleri

Çok büyük zeka gerektiren şeyler yapıyor değiliz. Sadece diğer işlerimizin arasında elimizden geldiğince yapmamız gereken her şeyi uygulamaya çalışıyoruz

Şimdiye kadar takip ettiğimiz işaretlerin neredeyse tamamı, en azından ilk ‘kârlılık’ hedefine ulaştı. Kazanç yüzdeleri de hızla artıyor.

İlk başta ProfitFarmers kullanmak yönündeki tavsiyemiz, zaman içinde daha da güçlü bir hal aldı. Aşağıdaki kapsamlı incelemeye bir göz atın!

divider

ProfitFarmers Nedir

ProfitFarmers, yüzlerce farklı ticaret fikri için kripto para piyasalarını inceleyen bir takımın desteklediği, yazılım tabanlı eşsiz bir platformdur.

Bunlar arasından en parlak olanları, alım-satım ‘sinyali’ adı verilen fikirler olarak öne çıkarlar.

Bu fikirlerden yola çıkarak, en iyi sinyalleri kontrol panelinde bulabilir ve sadece bir butona tıklayarak tüm uzman fikirlerini otomatik olarak uygulayabilirsiniz.

Böylece profesyonel bir tüccar gibi para kazanırsınız… hem de hiç ticaret yapmadan!

Nasıl Çalışır

Buradaki ticaretin mantığı aslında oldukça basit. Düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satmak ve sonra kazançlarınızla yeniden yatırım yaparak paranızı büyütmek.

Bu işlemler, dünyanın her yerinden insanların alım satım yaptığı bir pazarda veya ‘borsada’ gerçekleşiyor.

ProfitFarmers’la ticaret yaparken tüm alım satımlar bugüne kadarki en popüler kriptopara borsası olan Binance üzerinde otomatik olarak gerçekleşiyor. Bir Binance hesabı açmak 2 dakika sürüyor. Hesap son derece güvenli ve en güzeli de tamamen ücretsiz.

Ticaretin karmaşık tarafı ise ne zaman alım-satım yapılması gerektiğini bilmek. Bu konuda uzmanlaşmak için uzun yıllar gerekiyor.

ProfitFarmers bu durumu herkese (yeni başlayanlara bile) kripto paradan hemen kazanç sağlamak için eşit fırsat vererek çözüyor.

Özünde, yapacağınız işin ‘kopya ticaretten’ farkı yok. İstediğiniz bir yatırımcıyı seçiyor, yaptıklarını kopyalıyor ve onlar kazandığında siz de kazanıyorsunuz.

ProfitFarmers’ta basitçe bir sinyale tıklıyor, ‘otomatik ticaret’i seçiyorsunuz o kadar. 

Kontrol panelindeki bir sinyale örnek verelim:

Her sinyal umut vaad eden bir kripto para seçer ve alım satım için iyi bir fiyat önerir.

Her sinyal umut vaad eden bir kripto para seçer ve alım satım için iyi bir fiyat önerir.

Sinyali oluşturan parçalara bir bakalım

Önerilen Coin / Kriptopara

kâr çiftleri sinyal kartı 1Piyasada gerçekten de binlerce kripto para var. Neyse ki sistem size şu anda hangisinin daha ilgi çekici olduğunu söylüyor!

Entry / Coin’inizin satın alınacağı fiyat

kâr çiftleri sinyal kartı 2Bu, coin almayı deneyeceğimiz fiyat aralığı. Eğer ‘otomatik ticaret’ sinyalini uygularsanız sistem bu coin’i izleyecek ve bu aralıkta otomatik olarak satın alacak!

Target / Coin’inizin satılacağı fiyat​

kâr çiftleri sinyal kartı 3Oyunun adı kâr ve işte böyle elde ediyorsunuz… Yani, coinlerinizi daha sonra daha yüksek bir fiyattan satarak. Yine ‘otomatik ticaret’le, sistem coin’i izleyecek ve hedef fiyata ulaşıldığında otomatik olarak satacak.

Otomatik Ticaret Butonu

kâr çiftleri sinyal kartı 4Gereken sadece bir tık. Ticarete aşina olmayanlar, bu küçük butonun saatlerce uğraşmayı ortadan kaldırdığını söylediğimizde bize güvenmeliler. Gerçekten çok etkileyici. ‘Otomatik ticaret’ alımı, satımı ve aradaki bütün takibi gerçekleştiriyor. Bu özellik ticaretin kazanç sağlama gücünü herkese sunuyor.

Neden kolay

1. Hiçbir şey öğrenmenize gerek yok

bir şey öğrenmek görüntüler

Öncelikle kriptopara veya ticaret hakkında hiçbir şey öğrenmeniz gerekmiyor. Daha önce söylediğimiz gibi her iki konuda da uzmanlaşmak için yıllarınızı kütüphanede geçirmeniz gerekir.

2. Yeni başlayanlar için piyasadaki en kolay yazılım- sadece bir tık

tek tıklama düğmesi resmi

Kazanç sağlayacak alım satımlar seçmek normalde son derece zor bir iş ama kendinize bilgisayarda Netflix’i açıp dizilere bakacak ve hoşunuza giden birini seçecek kadar güveniyorsanız ProfitFarmers’ı da kullanabilirsiniz!

Neredeyse aynı şey. Sadece dizilerin yerine sinyalleri koyun! Beğendiğinizi seçin (veya önerileni) sonra arkanıza yaslanıp programın tadını çıkarın!

3. Olumsuzlukları olmadan ticaret yapmanın faydaları

iki olumsuz görüntü ticareti

Sinirleriniz yıpranmaz! Ticaret genellikle uzun günler ve geceler boyunca (finansal piyasalar neredeyse 7/24 çalışır) haber izlemeyi, tabloları takip etmeyi ve olasılıklar hakkında endişelenmeyi beraberinde getirir. Neyse ki ProfitFarmers’ta işler böyle değil.

Sistem tamamen otomatik. Böylece endişe duymadan günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Bir gelişme olursa ProfitFarmers sistemi tıpkı yanınızda bir koruma köpeği varmış gibi işleri ele alıyor.

4. ProfitFarmers’la işe koyulmak için gereken her şeye sahip olacaksınız

başladı kâr çiftleri resmi

Size yazılımın nasıl çalıştığını adım adım gösteren kısa bir eğitici videoyla birlikte gerek duyarsanız daha fazla bilgi edinmeniz için başka videolar ve makaleler de bulunuyor.

Gerçekten de bu sistemi herkes kullanabilir!

Paranız nasıl büyür: Kriptopara veya Bankalar

Çoğu bankada dövizleriniz yılda ortalama % 1-5 arası (o da çok şanslıysanız!) faiz kazanır. Diğer yandan kripto paranın ayda (bazen birkaç saat içinde!) bunun  birkaç katına kadar büyüme potansiyeli var.

Daha iyi açıklayabilmek için hızlıca bir karşılaştırma yaptık.

kâr çiftçileri kripto vs bankalar

Gördüğünüz gibi finansal gelişiminiz için kripto para çok daha iyi fırsatlar sunuyor.

ProfitFarmers’ta beğendiklerimiz

Sinyaller

Kopya ticaret uygulamaları, ticaret uzmanları veya akıllı yazılımlardan gelen ‘sinyallere’ dayanıyor. Bu sinyaller, ticaret uzmanlarının zihinlerine açılan pencereler gibi pazarın nasıl davranacağı hakkındaki öngörülerini yansıtıyor. Bu sinyaller size ne zaman alacağınızı, satacağınızı ve ne zaman uzak duracağınızı söylüyor.

Örneğin Etoro (iyi bilinen bir kopya ticaret platformu), seçip kopyalamanız için yüzlerce ticaret uzmanını sıralıyor. Sonra yazılımları sizin için herşeyi hallediyor. Çok basit olsa da kopyaladığınız ticaret uzmanı ne yaparsa otomatik olarak onu takip etmek zorunda bırakarak paranız üzerindeki kontrolünüzü azalttığı için bu yöntem pek esnek sayılmaz.

Ya o gün uzmanınız kötü bir günündeyse? Ne de olsa onlar da insan.

ProfitFarmers’ın işleyişi de buna çok benziyor ama her şeyi körü körüne takip etmek yerine en çok umut vaad eden sinyalleri tek tek seçebiliyorsunuz.

Bunun anlamı, size sunulan fikirlerin her birini, hiç birini veya herhangi başka bir şeyi takip etmeyi seçebilirsiniz!

En başta elbette büyük olasılıkla bütün en popüler önerileri takip etmeyi isteyebilirsiniz ama zaman içinde paramızın nereye gideceğini tercihlerimize göre belirleyebilmek bizim hoşumuza gitti.

Yine de en iyi sinyallerle bile olsa normalde bütün ticareti kendiniz yapmanız ve 7/24 gözünüzü üstlerinden ayırmamanız gerekirdi.

Bu da bizi ProfitFarmers’ın sıradaki harika özelliğine götürüyor.

Otomatik Ticaret

oto ticaret görüntüler profitfarmers

Ticaretin en zor ama finansal anlamda da en yüksek getirili işlerden biri olduğu bilinir.

Bununla beraber yorucu mesai, uykusuzluk, duygusal iniş çıkışlar ve öğrenilmesi gerekenlerin çokluğu bazı ticaret uzmanlarının tükenerek işi bırakmalarına neden olur.

ProfitFarmers, ‘otomatik ticaret’ dedikleri bir sistem yaratarak bu durumu çözmüş.

Nasıl çalışıyor?

Sistemden bir sinyal kopyaladığınızda ProfitFarmers, Binance ticaret hesabınızda bu sinyale karşılık gelecek bir dizi talimat yaratıyor. Bu sayede işi nasıl yapacağınıza kafa yormayacak, hata yapmayacak ve zamandan büyük ölçüde kazanacaksınız.

Dahası, sistem seçtiğiniz sipariş için doğru zamanı belirlemek, kazançlarınızı paraya çevirmek ve hatta kayıp halindeyseniz işlemlerinizi sonlandırmak için piyasaları 7/24 takip ediyor.

Kullanıcının neredeyse hiçbir müdahalesi gerekmeden her şeyi gerçekten sistem hallediyor! Uykusuz kalmamıza, strese girmemize, yorulmamıza gerek yok!

ProfitFarmers’ın açık arayla en iyi özelliği bu. Sadece sistemi kurun ve unutun.

Gün boyunca istediğinizi yapmakta özgürsünüz!

Fiyatlandırma Modeli

ProfitFarmers, bu satırların yazıldığı sırada indirimde ve kısa bir süre için ayda yaklaşık 2200 TL’den 650 TL’ye inmiş durumda.

Hizmetlerinden yararlanmak için başka gizli ücretler yok.

Adım Adım PF Nasıl Kullanılır Rehberi

divider

SSS

Herkes! İster bir ev kadını ister ticaret erbabı olun, ProfitFarmers kullanarak para kazanabilirsiniz.

Güzelliği de burada; hiç deneyim gerekmiyor.

ProfitFarmers herkese açık olmakla beraber, ancak sınırlı sayıda kişi programı kullanabilir.

Bunun sebebi yazılımın en doğru sayılara ulaştığında çalışması. Böylece müşterilerinin en kaliteli ticaret sinyallerini almasını sağlıyor.

Yani, eğer giriş için uygun bulunursanız şanslılar arasına girmişsiniz demektir.

Potansiyel sınırsız.

Kazançlarınız yüzdelerle ölçülüyor. Örneğin tek bir sinyali takip edebilir ve %10 kârı görebilirsiniz. Eğer 1000 TL ile başladıysanız kârınız 100 TL olur. 10.000 TL ile başladıysanız 1000 TL kâr edersiniz. Bu işin matematiği böyle!.

Ne kazanırsanız kazanın, ProfitFarmers aylık standart abonelikten başka ekstra ücret almaz.

Bütün ticaret biçimlerinde olduğu gibi para kazanmak için para gerekir. Elbette birkaç yüz lirayla başlayabilirsiniz ama size sunulan fırsatları bu şekilde maksimize edemezsiniz.

Bu yüzden ProfitFarmers, Binance hesabınızda az 7-8.000 TL (hatta daha iyisi  35-40.000 TL) ile başlamanızı öneriyor. Unutmayın: Bu para güvenli bir şekilde saklanıyor ve istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz.

Bunun sebebi ise çok basit. Ne kadar çok para ile başlarsanız, maddi hedeflerinize ulaşmanız o kadar az zaman alır.

Merak etmeyin, ProfitFarmers kazançlarınızdan pay almaz. Yani bu, hesabınızın size ait olması, bir başka deyişle paranın %100’ü sizin demektir.

ProfitFarmers’ı dünyanın HER YERİNDE kullanabilirisiniz!

Ama Binance’ın sınırlandırıldığı bölgelerde (örneğin ABD ve Çin), Otomatik Ticaret gibi temel özelliklere erişiminiz olmayacaktır.

ProfitFarmers en son standart çevrimiçi güvenlik protokolleri, güvenlik duvarları ve veri şifreleme teknolojileriyle korunuyor. 

Dahası, Binance sayesinde ekstra bir güvenlik katmanına daha sahip oluyorsunuz. Bu katman, uluslararası tanınan güvenlik akreditasyon ajansı ISO/IEC 27001 tarafından Evrensel Güvenlik Akreditasyonu ödüllü.

Ayrıca hesabınıza bir kat daha güvenlik için iki faktörlü doğrulama ve API anahtarlarını etkinleştirebilirsiniz.

Binance’nin, ayrıca, yazılım üzerinden yetkisiz bir şekilde varlıklarınızın çekilmesini engelleyecek standart bir özelliği var. Bunun anlamı, hesabınızdan SADECE SİZ doğrudan para çekebilirsiniz demek.

Mesele ticaret olduğunda üzerinde durulması gereken en büyük konu piyasa hareketliliği (tüm piyasalarda geçerlidir). Fiyatlar yukarı, aşağı dalgalanabilir ve genellikle yeni başlayanlar bu durum yüzünden bazı acı dersler öğrenirler.

Ancak, ProfitFarmers’la profesyonellerden gelen iyi düşünülmüş ticaret sinyallerini takip ediyorsunuz.

Bunun yanısıra, neredeyse her bir sinyalde, beklediğinizden fazla kaybetmenizi önleyen ‘Kaybı Durdur’ özelliği olduğunu da incelemizde gördük.

Bazı işlemlerde kaybetmek son derece normal, hatta beklenen bir durum! Kazanan ticaret işaretleriniz, kaybeden işlemlerinizde kaybedebileceklerinizden çok daha fazlasını kazandıracak şekilde tasarlanıyor.

Elbette ne olursa olsun, diğer yatırımlarda olduğu gibi, sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarda para kullanmalısınız.

Gizli ücretler veya ekstra kesintiler yok. ProfitFarmers makul bir aylık abonelik karşılığında sizin oluyor. İndirimle birlikte tam bir kaçırılmaz fırsata dönüşüyor. Tavsiye edilen minimum yatırım miktarına sahipseniz denememeniz çılgınlık olur.

Evet, diğer bir harika özelliği de fiyatlar düşerken bile size para kazandıracak sinyaller bulabilmeniz. Yani, dünyada ne olursa olsun kazanmaya devam edebilirsiniz!

divider

Sonuç: ProfitFarmers...Muhteşem

If you are looking for a way to make money online and grow your savings, then look no further. The potential of ProfitFarmers is absolutely huge and the downsides and risks are minimized for you by design.

Coupled with the fact that it really requires no experience, this has to be the top pick of the year!

The only ‘downside’ is that you do need some money to get started, the recommended amount is €1000 – €5000.

You need to try it for yourself to truly understand what the ProfitFarmers team have accomplished putting this together. So make sure you take advantage of the low membership fee while you can! Don’t forget to check out our video review and then sign up now!

Play Video
“NakitNinja ekibi bu üründen kazanılmış bir fayda sağlıyor olabilir ancak dürüst bir inceleme için gereken tüm çaba gösterilmiştir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top