Anket doldurarak para kazanma

Kazanç imkanları:

para kazanma yolları

Ayırmanız gereken zaman:

internetten para kazanma siteleri

Zorluk:

para kazanmak

Saat başına potansiyel ödeme

NakitNinja skoru:

NakitNinja’da Yer Alan İyi Bir Kazanç Yöntemi

anket doldurarak para kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak aslında oldukça kolaydır. Çoğu insan için internetten anket doldurarak para kazanma eylemi biraz tuhaf olsa da bunun arkasında güzel bir neden yatar.

Günümüz şirketleri sizin bilginiz ve düşüncelerinize önem verirler çünkü bu gibi şimdiki ve gelecekteki müşteriler hakkında elde edilen bilgi şirketler için oldukça yararlıdır.

Anket doldurarak para kazanmaya başlamak oldukça basittir. Çoğu anket sitesi sayesinde, sadece 10 dakikanızı alacak anketleri doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 1. Bir veya birden çok önerilen çevrimiçi anket sitelerine üye katılın
 2. Kaydınızı e-posta yoluyla doğrulayın (eğer e-posta gelmediyse gereksiz klasörünüzü de kontrol edin)
 3. Yaş, cinsiyet ve adres bilgilerinizi girin
 4. E-postayla gelen anketlerle anket doldur para kazan sistemine ilk adımınızı atın!
 5. Anketle para kazanmaya başlayın!

En iyi anket doldur para kazan şirketleri

Sayıca çok fazla anket şirketi olup işlevini bilmediğiniz zaman bunlar arasında kötü olanlara katılma ihtimaliniz de yüksektir.

Aşağıda, en iyi anket doldur para kazan şirketlerini görebilirsiniz. Aşağıdaki şirketlerin hepsini inceleyip şirketlere

 • Kullanıcı dostu olup olmaması
 • Anket gönderme sıklığı
 • Anket doldurarak kazandığınız para miktarı

Üzerinden puan verdik. Bu sitelerin hepsine katılmaya çalışın çünkü unutmayın ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok para kazanma ihtimaliniz vardır.

Kazanç fırsatları

Açıklama

Ziyaret

anket doldurarak para kazanmak

Median anket başına 3-11 TL arası ücret öder!

Ziyaret
anketle para kazanma

Anket başına 15 TL’ye kadar kazanç sağlayın!

Ziyaret
anket şirketleri

Her bir reklam izlediğinizde 15 TLkazanın.

Ziyaret
anket doldurarak para kazanmak

En İyi 3 Anket Şirketi

anketle para kazanma

Kazanç imkanları:

nternetten anket doldurarak para kazanma söz konusu olduğunda bu site en iyi yerlerden birisidir. Toluna’nın görünüşü ve arayüzü oldukça iyi tasarlanmış olup göze güzel gelen ve içinde dolaşması kolay olan bir sayfası vardır. Dolayısıyla, bir site üyesi olarak burada anket bulmanız ve internetten anket doldurarak para kazanmaya başlamanız oldukça kolay olacaktır.

Toluna’yı özel kılan özelliklerden birisi de diğer kullanıcılarla site üzerinden iletişime geçebiliyor oluşunuzdur. Dolayısıyla site bu açıdan sosyal medya işlevi de görmektedir ve bu da siteyi eğlenceli bir hale getirmektedir. Burada kendi anketlerinizi dahi oluşturabilir ve anketiniz üzerine diğerlerinin de fikrini alabilirsiniz.

 • Ödeme kanalı: Paypal, Skrill, Banka
 • Anket başına yaklaşık fiyat: 3 – 11 TL
 • Anket başı yaklaşık süre: 10 min.
 • Anasayfa: Toluna

Toluna’yı diğerlerinden ayıran bir özellik de telefon ve tablet uygulaması bulundurmasıdır. Anket doldurarak para kazanmaya başlamak için tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanma seçeneğiniz bu sitede mevcuttur, soruları buralardan da cevaplayabilirsiniz. Belli bir sayıda puan topladıktan sonra paranızı veya hediye kartınızı alabilirsiniz.

anketle para kazanma

Kazanç imkanları:

I-say oldukça stabil, donanımlı, kullanıcı dostu ve destek sistemi iyi olan bir portal sunmaktadır. Ara yüzü oldukça kullanıcı dostudur ve ilk anketinizi 2 dakikadan az bir sürede doldurmaya başlamanıza izin verir.

Anketleri e-posta yoluyla alırsınız ve bunun gönderilme sıklığı ayda 10 kez civarındadır. Diğer tüm anket doldur para kazan portalları gibi, I-say anket başına ücret, bunun yanında da hediye kartları vb. önerir. Denediğimiz bütün şirketler arasında kazanma ihtimalinizin en fazla olduğu yeri I-say olarak belirledik çünkü burada anket başına 4$’a kadar kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Dolayısıyla, anket doldur para kazan yöntemiyle bu sitede daha çok kazanma ihtimali elde edersiniz. Sitenin ödeme sistemi de oldukça iyidir. Eğer anketten gelecek parayı istemiyorsanız, bunu hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

 • Ödeme kanalı: Paypal, Skrill, Banka
 • Anket başına yaklaşık fiyat: 15 TL
 • Anket başı yaklaşık süre: 10 min.
 • Anasayfa: I-say

I-say anket şirketleri arasındaki en popülerlerinden birisidir. Şirket ABD’de yer alır ve müşterilerinin çoğu da buradandır. Metinde daha önce de belirttiğimiz gibi, bu site anket doldurma konusundaki en iyi imkanları sunar.

anketle para kazanma

Kazanç imkanları:

OpinionOutpost’de kaydınızı olup anket doldurmaya 5 dakika içerisinde başlayabilirsiniz. Diğer anket şirketlerinin çoğunda olduğu gibi, anketlerin çoğunu e-posta yoluyla alırsınız. Her anketi tamamlamak yaklaşık 2-5 dakika arasında sürer ve her anket için yaklaşık 70 cent kazanırsınız.

Ana sayfasının ara yüzü oldukça basittir ve gönderilen anketler de sizi yormayan anketlerdir. Özetle, OpinionOutpost eğlenceli anketleriyle, kullanıcı dostu olmasıyla ve sunduğu kazanç imkanıyla piyasadaki iyi şirketler arasındadır.

Ek bir özellik olarak, OpinionOutpost’de her anketten sonra bir loto bileti kazanırsınız. Bu bilet size 3 ayda bir yapılan 5000$ değerindeki çekilişe girme hakkı tanır.

 • Ödeme kanalı: Paypal, Skrill, Banka
 • Anket başına yaklaşık fiyat: 15 TL
 • Anket başı yaklaşık süre: 10 min.
 • Anasayfa: Opinion Outpost

Opinion Outpost Avrupa’daki büyük oyuncular arasına hızlıca girmiştir ve bunun bir sebebi vardır. Avrupa pazarına girdikten itibaren şirket kullanıcı dostu olmasıyla öne çıkmış ve büyük ödüller sunmuştur. OpinionOutpost şüphesiz anket doldur para kazan sisteminde tercih edilecek en iyi yerlerden birisidir!

para kazanmak

Anket doldur para kazan sistemiyle ne kadar kazanabilirsiniz?

anket şirketleri

Anket doldurarak para kazanmaya başlamadan önce bilmelisiniz ki bu sistem sizi zengin yapmayacaktır. Anketlerden para kazanmaya başladıkça fazladan güzel miktarların elinize geçtiğini göreceksiniz çünkü bunun karşılığında vereceğiniz tek şey düşünceleriniz olacaktır.

Bu konudaki uzmanımız olan Anton ayda 116$ kazanarak bir rekoru elinde tutuyor ayrıca her ay anket doldur para kazan sistemiyle yaklaşık 90$ kadar kazanmaya devam ediyor.

Günlük 3$, dolayısıyla ayda 90$ kazanacak şekilde her gün birkaç dakikanızı ayırmanız, internetten anket doldurarak para kazanmanıza yetecektir.

Anketle para kazanmadan önce bilmeniz gerekenler

Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, öncesinde bilmenizin iyi olacağı birkaç şey mevcuttur.

Anket doldurmaya başlamadan önce birkaç öneri:

Çevrimiçi anketlere adadığınız bir mail adresi almanızla beraber gelen anketleri daha güzel bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kişisel mailinizde de karışıklığı engellemiş olursunuz.

Anket doldur para kazan sistemine girmeden önce, ücretsiz olan bir Gmail veya Live maili almanız önerilir ve bu iki alternatiften herhangi birini seçebilirsiniz.

Belli başlı anket şirketleri direkt olarak e-posta ile anket göndermeyi tercih etmezler. Çoğu şirketin ana sayfasında size para kazandırabilecek fazladan anketler bulabilirsiniz.

Anketlerden para kazanmaya başlamak istiyorsanız haftada bir anketleri kontrol etmenizi öneriyoruz.

Ne kadar çok gözde portallara katılırsanız o kadar çok anket doldurma imkanınız olur ve dolayısıyla daha fazla para kazanma imkanınız olur.

Dolayısıyla, size elinizden geldiğince çok portala katılmanızı öneriyoruz çünkü bu şekilde en çok parayı kazanabilirsiniz.

Önermediğimiz siteler için, şunlara dikkat edin:

Çoğu şirket ödeme yapmak için hesabınızdaki paranın minimum olan bir sınırı aşmasını ister. Paranızı bu minimum seviyeye ulaştığında çekmek konusunda özen gösterin! Anket doldurup sonrasında emeğinizin karşılığını alamamak bir hayli üzücü olacaktır.

Paranın olduğu yerde mutlaka dolandırıcılar da vardır. Piyasada birçok yasal anket şirketi varken bir yandan da birçok dolandırıcı şirket mevcuttur.

Eğer bir anketten 30$ üzeri para veya örneğin, bir araba kazanacağınız söyleniyorsa, burada bir dolandırıcılık olma ihtimali çok yüksektir. Eğer anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, size önerimiz NakitNinja’da önerilen siteleri kullanmanız olacaktır.

Doldurduğunuz anketlerden para kazanmanızı garantiye almak için tamamladığınız anketlerin bir çeşit kaydını tutmanızı öneriyoruz. Anketlerden para kazanmaya başladığınızda tüm anketleri tek seferde kontrol etmeniz haliyle zor olacaktır.

Tamamladığınız anketin ekran görüntüsünü alın, anketin ismini yazın ve o anketten ne kadar kazanmanız gerektiğini not alın.

Maalesef ki sayılarda küçük oynamalar yapıp hile yoluna başvuran çevrimiçi anket şirketleri mevcuttur. Anket doldurarak para kazanmak istediğinizde size para ödemeyecek kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Eğer kandırılmış hissederseniz, bunun peşini bırakmayın. İlk önce anket şirketiyle anlaşma yapmaya çalışın. Eğer tatmin edici bir karşılık alamazsanız, Facebook veya Twitter’a gitme yoluna başvurun ve insanlara ne yaşadığınızı anlatın. Bu kısmi ya da hiç yapılmayan ödemelere karşı tercih edilen etkinliği kanıtlanmış bir yoldur.

Anket doldurarak para kazanmak istediğinizde sizden para istenirse mutlaka bunlardan uzak durun! Bütün yasal anket şirketleri üyelik seçeneği sunup anketleri tamamen ücretsiz olarak doldurturlar. Aslına bakarsanız anket doldurmak için para vermek de garip bir düşüncedir zaten.