Ipsos/ I-say Incelemesi

Ipsos/ I-say nedir

Mevcut en iyi ve önde gelen ücretli anket sitelerinden biri, oldukça ileri teknoloji yenilikleri ve müşterilerinin kolayca para kazanmalarını sağlayan, Ipsos   veya yaygın şekilde bilinen Ipsos I-say’dir.

Ücretli anket başına ödül 90 $ kadar, panelinde yüksek maaşlı anketler var.

Birkaç kuruluş ve şirketin anketleri için Ipsos ile özel bir ilişkisi var. Ayrıca, I-sayın ödeme şekli son derece güvenilirdir ve Ipsos’un ödemeleri ile ilgili herhangi bir sorun olmamıştır.

Ben lehimize benzemeyen birini bulamazsın, bunu son derece güvenilir bir şirket yaparsın.

Neden Ipsos / I-say  inanmak için çok mu iyi?

İnanılmaz teklif ve Ipsos ödemeleri ile, insanlar kesinlikle bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünürlerdi.

Ipsos/ I-say nedir

Bununla birlikte, insanlar, anketlerin gerçekten ödeme yapabileceğini ve firmalar tarafından anketlere katılmak için yüksek bir değerin olduğunu anlamıyorlar. Anketlerde insanlar tarafından sağlanan geribildirim, şirketler tarafından katılır ve bu sayede onlara birkaç kat fazla gelir elde etmesine yardımcı olur.

Sadece uzun süredir pazarlama sektöründe olan insanlar değerli araştırmaların ne kadar olacağını bilecektir. Şirketler müşterileri anketlere katılmaya davet edince, aldıkları görüş ve geri bildirimler dürüst ve tarafsızdır; bu da piyasaya sürülmeden önce hesaplanan kararları almalarına yardımcı olur. Dolayısıyla, müşteri anketleri, dürüst ve tarafsız geribildirim nedeniyle şirketler tarafından oldukça değerlidir.

Daha önce işletmeler, ürün algılamaları hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olmak için ürün testlerinden ve odak gruplarından yararlandı. Bununla birlikte, son zamanlarda müşteri tabanı ve verimlilik bakımından daha iyi maruz kalma nedeniyle çevrimiçi anketlere geçtiler, böylece çevrimiçi ücretli anketler onlar için son derece güvenilir hale geldi.

Ipsos, pazar araştırmacılarının, tarafsız ve somut geribildirim veren, son derece değerli dürüst müşterilerin geribildirim alabileceği bir platformdur. Ben, son on yıldan bu yana iş hayatındadır ve müşterileri, ücretli anketlerin ödemelerinden sürekli olarak faydalanmıştır.

Ipsos I-Say'ın ayrıntılı bir incelemesi

Ipsos, tartışmasız en iyi ücretli anket panellerinden biridir. Uzun zamandan beri ilişkilendirilmiş insanlar bunun için övgüler alıyor ve ben de pazar liderleri arasında yer aldığımdan eminim.

Ipsos’tan beri araştırdıkları müşteriler anket yapmaya her planlarında bir sürü anket davet ediyor. Nadiren de olsa, 95$’a kadar ödül için anket daveti açan Ipsos hakkında anketler yapıldı. Genel olarak, Ipsos’ta mevcut olan anketlerin ortalama ödemeleri 15 $’dır.

Ben ödüller, üyelerin puanlarıyla ödüllendirildiği diğer ücretli anket panellerine benzemektedir. Bu puanlar hediye kartları için itfa edilebilir veya kullanıcılar Ipsos’ta bulunan hediyelerden alışveriş yapmayı seçebilir.

Bununla birlikte, mevcut ödüllerden herhangi birini zorla seçmenize gerek kalmadığı için nakit ödemeleri daha iyi. Bu, çevrimiçi para kazanmak için çok iyi fırsatlardan birini söylüyor.

Ipsos'un Güvenilirliği

Ipsos/ I-say nedir

I-say, en güvenilir çevrimiçi anket şirketlerinden biridir ve her yıl 100’den fazla ülkeye yayılmış 6 milyon anket gerçekleştirdiği bilinmektedir. Mükemmel pazar araştırması sağlar ve şimdiye kadar herhangi bir müşteri şikayeti olmadan birden fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Müşteriler arasında yaygın olarak kabul görmüştür.

Bir süredir ücretli araştırma endüstrisinde olan insanlar Ipsos I-say  ve işletme şirketi Ipsos Insight‘ı biliyorlar.

Ayrıca, üzerinde barındırılan anket türleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek için, fikir araştırması ve nasıl çalıştığı konusunda daha fazla konuya bakabilirsiniz. Ipsos’un güvenilirliği çatıda ve çevrimiçi ücretli anketler için oldukça güvenilir.

Ipsos kullanıcılarının yorumları

Le recensioni degli utenti sono molto importanti per capire l’affidabilità di un’azienda. Abbiamo fatto un elenco delle recensioni che abbiamo visto su siti attendibili e elencati di seguito sono i nostri risultati:

Dediğim değerlendirmelerin çoğunluğu olumludur ve herhangi bir sorun yaşanmadan ödemeleri zamanında göndereceği bilinmektedir. Kullanıcılar, anket davetlerinin adil bir miktar aldığını iddia ediyor ve bunun nedeni ile gelir akışı sabit kalacak. Serbest zamanınız varsa, Ipsos'a katılmak için ücretli anketlerden asla vazgeçmeyeceksiniz.

Ipsos, ana ankete katılamazlar, ancak elverişli anketi kabul ederse de insanları ödüllendirebilirler. Kullanıcıların yapması gereken şey, birkaç tarama sorusuna cevap vermek ve nitelikli olursa ankete yönlendirilecekler. Değilse, tarama sürecine katılmak için birkaç puan alacaklardır. Verilen puan önemli değilse de, puan toplamamaktan daha iyi.

Kullanıcıların, itfa sistemine ilişkin olarak gündeme getirdiği birkaç şikayet vardı. Tüm şikâyetler sadece Kasım 2016'dan geldi. Ancak şikâyet eden kişiler, Ipsos'un konusunun ele alındığı yoldan son derece memnun olduklarını ve ayrıca Ipsos'taki müşteri destek ekibinin son derece istekli olduğunu belirttiler. Kullanıcıların şikayetleri giderildiğinde, I-sayının genel gözden geçirmelerinin olumlu olduğunu ve Ipsos'un oldukça güvenilir olduğunu varsayıyorum doğrudur. Daha önce şikayet eden müşteriler de, meselelerinin müşteri destek ekibi tarafından nasıl dile getirildiğini övüyordu.

Ipsos, düzenli olarak verdiği ödüller nedeniyle müşteriler tarafından çokça takdir edildi. Son zamanlarda, ABD'de 5000 $ kolej bursu teklif ettiler. Teklif artık etkin değil ancak iPads, elektronik cihazlar gibi sıklıkla sundukları diğer ödüller de var. Bu ödüller için eleme kriterleri, belirli sayıda ücretli ankete aylık olarak katılmanız gerektiğidir ve şanslı olabilirsiniz . Dolayısıyla, anketlere katıldığınızda sadece bir ödül kazanabileceğinden emin olabilirsiniz.

Ipsos'un Nihai Kararı

Ipsos/ I-say nedirŞüphesiz, kullanıcıların iyi kazanması ve anketi alırken eğlenmeleri için en iyi ücretli anket panelinden biri olduğu söylenebilir. Tüm anketler, evinizden rahatça doldurulabilir; bu sayede, evinizden para kazanmak için kullanmayı kolaylaştırır. Yüksek ücretli anketler sunarlar ve ödül sistemleri ve şartlarıyla şeffaflar. Ücretli anketler yapmaya başlıyorsanız, Ipsos harika bir anket panelidir ve önerilir. Diğer paneller üzerinde anketler hazırladığınızda, söylemin tümüyle farklı bir deneyim olduğunu farkedeceksiniz.

Peki neden bekleyin? Ipsos’un bir parçası olun ve hızlı para kazanmaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top