Fikir Pazari Incelemesi

Fikir Pazari nedir

Fikir Pazari ne kadar orijinaldir? Fikir Pazari yasal  ücretli bir anket sitesidir mi?

Fikir Pazari, yasal anket siteleri arasında en yaygın olarak bilinenlerden biridir. Toluna’ayla kıyasla daha popülerdir ve pazar araştırmasının bir parçası olarak online para kazanmak için mükemmel bir platformdur. İnsanlar çoğunlukla gayri meşru web sitelerine rastlarken online para kazanmayı duyduklarında şüphelenirler. Ancak Fikir Pazari, online para kazanmak için son derece güvenilir ve güvenilir bir yazılımdır.

İnsanlar Fikir Pazari’u bir aldatmaca olarak düşünmelerinin tek nedeni, teklifin gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünüyorlar, yalnızca ücretli bir anket hazırlayıp kazanmaya başlayana kadar. Son birkaç yıldır Fikir Pazari’la ilişkili olan insanlara rastladık ve oldukça iyi gelir elde ettik. Birkaç saatlik günlük ücretli anketlerle uğraşıyorsanız, aylık olarak birkaç yüz dolar kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak kazanacağınız paranın sizi milyoner yapmak gibi bir getirisi olmasa da, bütçenize belirli miktarda katkı sağlar ve herkes bundan mutluluk duyar.

Fikir Pazari’un çalışma şekli hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ona kaydolmaya ve kendimiz gözden geçirmeye karar verdik. Oldukça yasal bir sitedir ve Fikir Pazari anketlerinin bir parçası olarak iyi kazanabilirsiniz.

Bu sitede kayıt olmak kolaydır ve sizi beş dakikadan çok zamanınızı almaycaktır. Bu web sitesinin bir aldatmaca olması imkansızdır ve uzun süredir Fikir Pazari’dan ekstra para kazanan insanlarla karşılaştık.

Fikir Pazari’a genel bir bakış

Fikir Pazari nedir

Piyasa araştırması lideri Survey Sampling International LLC veya SSI tarafından çalıştırılan ve işletilen OpinionOutpost.com, hem Kuruluşlar SSI tarafından yönetildiğinden hem de Anket Spot’tan kardeş bir endişedir, böylece onları son derece yasal  ve saygın hale getirir.

İlk olarak, Fikir Pazari Dollardino.com profiline bakmaya karar verdik.

Beklendiği gibi, Fikir Pazari çok iyi bir değerlendirme ve olumlu  revüsü vardı. Ana şirket olan Anket Sampling International’a karşı şirket tarafından bir kararın ardından 261 şikayetdeb kapatılan toplam 261 şikayet vardı.

Şikayetler ağırlıklı olarak teslimat sorunlarına ve ürün/hizmet şikayetlerine karşıydı ve bu şikayet panel üyelerine çeklerin gönderilme şekli hakkında konuştu. Diğer şikâyetler, sundukları ücretli anketlerle hiçbir ilgisi olmayan Reklamcılık ve Satış konularıyla ilgili.

Tüm şikayetler şirket tarafından çözülüp kapatılmıştır. Ayrıca, şikayetlerin esas olarak, ödemeler için çekler verme zamanı olan 2007 yılından önce geldiği belirtildi.

Ücretli anket panellerinin işleyişi

Fikir Pazari hakkında daha fazla bilgi edinmeden önce, anket sitelerinin çalışma biçimini anlamak önemlidir.

Online  ve offline ücretli anket panelleri, bir şirketin pazar testi için gereklidir. Genellikle, pazardaki mevcut ürün testleri ve anketlerin çoğu, çok sayıda pazar araştırması turuna giderdi.

Fikir Pazari nedir

Piyasa araştırmaları için ürün ve hizmetlerini koyarak, şirketler müşterinin davranış ve ürünlerini algılama biçimlerini değerlendirecek. Bu, piyasada piyasaya sürülmeden önce ürüne önemli önerileri dahil etmelerine yardımcı olur.

Anket şirketleri şirket ve anketi alanlar arasındaki boşluğu doldurur. Şirketler, özellikle bir ürün ya da hizmetteki kişilerin geri bildirim ve görüşlerini bilmek için mevcut müşteri tabanında kaldıraç sağlayan Fikir Pazari gibi anket panelleri sağlayıcıları kiralamaktadır.

Online pazar anketi oldukça düşük maliyetlidir ve şirketler, müşterilerin geri bildirimlerini ürün piyasaya sunulmadan daha iyi bir şekilde anlamaya başlarlar. Her gün piyasaya sürülmekte olan çok sayıda ürün ve hizmetle şirketlerin pazarın üstünde kalmak için anketleri dahil etmeleri ve müşteri kabul ve memnuniyetinin daha üst seviyelerde olmasını sağlamak çok önemlidir.

Fikir Pazari'un kısa incelemesi

Fikir Pazari’un çalışması ve avantajları hakkında daha iyi bir fikre sahip olmak için, ona kaydolarak ayrıntılı bir inceleme sunarak ayrıntılı olarak incelemeye karar verdik. Fikir Pazari’u uzun bir süre kullandık, böylece bunun hakkında adil bir fikrimiz oldu.

Fikir Pazari, diğer anket panellerinin kayıt işlemlerine benzer şekilde, üyeliğimizin doğrulandığına dair bir e-posta almadan önce birkaç kişisel bilgi istedi. Bununla birlikte, birkaç kişi kişisel bilgilerini vermek konusunda rahat olmadığını belirtti.

Benzer satırlarda, ücretli anket şirketleri, belirli bir ücretli anket seti için nitelikli olup olmadığınızı değerlendirebilmeleri için kişisel bilgilerinizi ayrıntılı olarak sorarlar. Bu nedenle, profilinizi tamamlarken sağladığınız bilgilerin orijinal ve dürüst olduğundan emin olun.

Fikir Pazari nedir

Web sitesi ilk bakışta dikkatinizi çekecektir. Batılı bir teması var ve tasarım biçimine baktığınızda hayran kalacaksınız. Ona çekici bir görünüm vermek için spor  kovboy şapkaları, salonu simgeleri vb. kullanılmıştır.  Web sitesinin tamamı son derece kullanıcı dostu ve insanlar navigasyonu kolaylıkla anlayabilecek.

Fikir Pazari, kullanıcılar ilk kez kaydolmak istediğinde çok fazla kişisel soru sormaktadır. Ayrıca geliriniz, alışveriş tercihiniz, aile geçmişiniz, alışkanlıklarınız vb. gibi, aksi takdirde hassas ve özel olarak kabul edilen sorular da içerebilir.

Bununla birlikte, Fikir Pazari’un arkasındaki niyet, her seferinde tarama sürecine girmek yerine, size uygun belirli anketler sunmaktır. Bunun avantajı, yalnızca size yönelik özel anketler almanız ve bu ücretli anketlerin ödemesinin nispeten daha yüksek olması, ki bu genellikle 50$ fazla olacaktır.

Ne yazık ki, nitelikli anketleri kabul ettiğiniz için size ödeme yapan diğer anket şirketleri gibi Fikir Pazari da değildir. Belirli bir ankete katılmanız ya da nitelikli ücretli ankete katılmanız için herhangi bir fayda sağlamayacaksınız.

Doldurduğunuz demografik özelliklere dayalı olarak belirli bir ankete katılmaya hak kazanırsanız, anket özellikle sizin ve birkaç başka kişinin ilgisini çekeceğinden yüksek bir ödeme sağlar. Bu ödemelerle zengin olma gibi bir şansınız yoktur, ancak bunlar hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Bu Web sitesinin yönlendirme politikası da mükemmeldir, çünkü Fikir Pazari’a katılan sizden gelen her tavsiyeniz için sizi 1$ ödüllendirir.

Fikir Pazari'taki Anket Ödülleri

Fikir Pazari’tan anket  almak için kazandığınıza Opinion Points denir. Kazandığınız Opinion Points anketin konusuna ve ankete katılan çabayla  bağlıdır. Ödüllerin hangi temelde hesaplandığı diğer online  anket panellerine benzer.

Fikir Pazari nedir

Yolda gelen her anket, size 10 ila 100 puan arasında herhangi bir şeyin ödülünü ve anket başına 250 puana kadar yükselen birkaç olağanüstü ödeme anketi getirir. Böylece, aldığınız her ankette ortalama olarak 0,10 $ kazanacaksınız.

Çekiliş yarışmalarının bir parçası olarak,   Kazananın rasgele seçildiği   Fikir Pazari anında kazanma hakkı vardır. Bunun için yapılan nakit ödemeleri 10000 $ ve yarışma çeyrekte bir kez yapılır.

10 ABD Doları’na tercüme edilen 100 puan puan topladıktan sonra, çekebileceksiniz veya Amazon, Restaurant.com’da kullanılabilecek bir hediye sertifikası alacaksınız ya da kazançlarınızı PayPal hesabınıza ekleyebilirsiniz. PayPal hesap çekimlerinde minimum 100 puan ve bir hediye kartı kullanmak isterseniz, minimum 50 görüş puanı alınır.

Daha önce, müşterilere yönelik ödeme çekler şeklinde yapıldı. Bununla birlikte, şimdi süreçlerini geliştirdiler ve dolandırıcılık kontrolünün üstesinden gelmek için çeşitli yöntemlere başvurdular. Ayrıca, üye isimleri olmadan alınsalar, çekleri yatırmamalarını istedi.

Fikir Pazari Kullanıcı yorumları

Fikir Pazari’a katılmak isteyen kullanıcılar meşru Fikir Pazari’un ne kadar çok gözden geçirildiğini bilmek istiyorlar ve Fikir Pazari hakkındaki insanların genel görüşlerinin olumlu olduğunu değerlendirdik.

Halkın çoğu Fikir Pazari’un nispeten iyi bir ödeme karşılığında zevk aldıklarını ifade ettiyse de, bazıları verilerin, bazen üçüncü taraf siteleri tarafından kullanılan yollarından memnun kalmadı.

Fikir Pazari nedir

Ayrıca, Fikir Pazari, veri endişelerinin iddia ettiği birkaç hesabı işaretledi. Veri endişesi, ödenen anket alanının anketi tamamlayanların soruları hızlandırması durumunda özgünlüğünden şüphelendiği anlamına gelir. Ancak, birkaç üye, dürüstçe bitirmelerine rağmen hesaplarını işaretlemişti. Dolayısıyla, veri endişeleri ve hesap işaretlemesi diğer yönleri de dikkate alarak daha iyi olurdu.

İnsanlara ait Fikir Pazari hakkındaki şikayetlerin çoğu, ödemelerin kaçırılmasıyla ilgiliydi. Ancak, bu, bir ödeme çek göndermiş oldukları 2007’den önceydi. Fikir Pazari, bundan sonra elektronik ödemelerle başlamış ve şimdi para bir PayPal hesabına ya da doğrudan banka hesabınıza çekilebilmekte, böylece eksik çek nedeniyle tüm dolandırıcılıkları ve cevapsız ödemeleri ortadan kaldırmaktadır.

Fikir Pazari Avantajları

Her zaman anket davetiyeleri dolacak ve ücretli anketlere katılma zamanı bile olmayabilir.

Anketleri Evden çalışırken doldurabilirsiniz, çünkü Fikir Pazari'a sahip olan her şey online yapılır.Bu uygulama, temel olarak, size çalışma yerini, şeklini ve saatlerini kendi belirleyebileceğiniz çevrim içi iş yapma özgürlüğü sunar.

PayPal veya hediye sertifikaları kullanarak puanlarınızı kullanma kolay. Ayrıca puanlarınızı Kızıl Haç'a bağışta bulunabilirsiniz.

Ödenen anketlerin çoğunun geçerliliğini kazanmak kolaydır ve profil bilgileriniz dolduğunda şaşırtıcı anket davetiyeleri alırsınız; bu nedenle, gösterimlere katılmanız bile gerekmez.

Tarama araştırmasına katılırsanız ve belirli bir ankete katılmazsanız, çekilişlerinizi açma şansınız olur veya Kızıl Haç'a 0,10 $ bağışta bulunabilirsiniz.

Fikir Pazari'un müşteri hizmetleri mükemmel.

Gelen kutunuza asla spam göndermezler veya hiçbir şey reklamı yapmazlar.

Fikir Pazari Dezavantajları

Anketler ortalama olarak 1- 2 $. Aldığınız anket davetlerinin sayısı daha fazlaysa, çoğu düşük ücretlidir.

Web sitelerinin üye gösterge tablosunda bir sorun var. Bir ankete katılmaya hak kazanmadığınızda bile bazen anketin siz profilinizi ziyaret ettiğinizde başladığını gösterir.

Fikir Pazari ne kadar güvenilir?

Sulla base delle recensioni che abbiamo visto, è certo che l’Opinione Outpost è altamente affidabile ed è uno dei principali in materia di indagini retribuite. Di conseguenza, vorremmo consigliare i prenditori di indagini retribuite online per la prima volta di entrare in Opinione Outpost.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top