GlobalTestMarket Incelemesi

GlobalTestMarket nedir

GlobalTestMarket, ankete katılmak için sunduğu parlak ödemeyle çevrimiçi ücretli anket panelleri arasında yaygın olarak bilinir. Bu ödemelerle zengin olma gibi bir şansınız yoktur, ancak bunlar size bir miktar ekstra para kazandıracaktır.

Ödemelerinizin ne olduğunu ve Global Test Pazardan ne kadar kazanabileceğinizi öğrenmek için Global Test Market hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. GlobalTestMarket ile kayıt yaptık ve çevrimiçi incelemelere bakmak yerine elden gözden geçirdik.

GlobalTestMarket ne kadar yasaldır?

İlk kez çevrimiçi ücretli anketi alanlar, GlobalTesTMarket’in ödemelere gelince meşru olup olmadığının farkında olmayacaktır.

Kaygıları çok, ücretli anketlerde son derece güvenilir ve meşrudur. Ayrıca, Global Test Market 1999 yılından beri sektörde yer alıyor ve başladığı günden bugüne temiz bir geçmişe sahip. Böylece, insanlar GlobalTestMarketnın sahte bir şirket olma şansını ortadan kaldırabilir.

GlobalTestMarket’ın kurucu şirketi, 60 ülkede 1400’ün üzerinde müşterisine sahip olan Global Market Insight Inc’tir. Global Test Market şu anda dünyanın en büyük pazar araştırma şirketlerinden biridir.

Her şeyin üstünü çizmek için Global Test Market on Dollardino.com profiline de bakabilirsiniz. GlobalTestMarket ile ilgili büyük bir geri bildirim ve Dollardino.com gözden geçirme, gösterge olarak kullanılabilen oldukça tarafsız ve güvenilirdir. Global Test Market’in panel üyeleri herhangi bir sorun yaşamadan ödeme alıyor ve Global Test Market’teki panelistler arasındaki güven ve memnuniyet seviyesi yüksek.

Global Test Market’inde ücretli anketler alarak kesinlikle servet kazanamayacaksınız. Bununla birlikte, aylık gelirinizi tamamlayacak ve ailenizin zamanında taviz vermeden bunu yapabileceksiniz. Uzun zamandan beri Global Test Market’le ilişkilendirilmiş insanlar olmuştur ve onlara mali açıdan yardımcı olan yollardan memnuniyet duyuyorlardı. Dolayısıyla, aylık bazda birkaç hızlı para kazanmak istiyorsanız, kendinizi Global Test Market’e kaydettirmeniz ve ilk günden itibaren çevrimiçi para kazanmaya başlamanız önemle tavsiye edilir.

Ayrıca, artık Global Test Market’in meşruiyetinden emin olduğunuzdan, Global Test Market’in incelemelerini okuyabilir ve avantajlarını bildirebilirsiniz.

Global Test Market İncelemeler

GlobalTestMarket nedir

GlobalTestMarket’i incelerken ana fikir, GlobalTestMarket’in ödemelerinin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmaktır. Diğer çevrimiçi ücretli anket sitelerinin ödemelerine benzer ve üyeler, anketlerde veya ürünlerde ve hizmetlerde yer almak için ücret alıyorlar.

Bununla birlikte, GlobalTestMarket doğrudan nakit olarak ödenmez ve Market Noktaları sistemi kullanır. Biriken piyasa noktalarını nakiteye çevirebilirsiniz. GlobalTestMarket’te kazandığınız her 1000 pazar puanı için 50 $ tutarında bir ödeme olacaktır.

50 $ kazanmak için aldığınız süre, ücretli anketlerin sayısına ve bu anketlerin sıklığına bağlıdır. Anketleri düzenli olarak alırsanız, yakında 1000 Market puanı puanına ulaşırsınız ve hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla piyasa puanı alan anketlere katılıyorsanız, 1000 puan işaretine daha erken erişebilirsiniz. Ücretli anketi işleme konusunda ipucu ve püf noktaları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ayrıca, bir anketin ödemesi, ankete katılmaya davet edilen kişilerin sayısına bağlıdır. Her ankete katılmak zorunluluğunuz olmaz, ancak her zaman var olan adil bir anket miktarı vardır ve pazar puanlarını daha hızlı toplamak için bunları yakında almalısınız.

GlobalTestMarket günlük olarak birden fazla ücretli anket davetiyesi gönderir. Ortalama olarak, her gün iyi olan beşten fazla anket davetiyesi alırsınız. Yolda olan ücretli anketleri alarak puanları kolayca elde edebilirsiniz.

GlobalTestMarket nedir

GlobalTestMarket’e katılmanın temel şartı, en az 14 yaşında olması gerekliliğidir. Bununla birlikte, bu standart bir kılavuzdur ve açıktır ki, 14 yaşın altındaki insanlar genellikle anketlerden haberdar değildir. Bunun dışında, GlobalTestMarket’in bir parçası olmak için ek şartlar bulunmamaktadır.

GlobalTestMarket, diğer ülkeler arasında ABD, Kanada, Avustralya, Almanya, İsrail, Filipinler, Rusya, İsrail, Hindistan, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Güney Afrika gibi dünya çapında 60’ın üzerinde ülkede varlığını sürdürmektedir.

GlobalTestMarket’nın faaliyet gösterdiği ülkeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

GlobalTestMarket’e kaydolduğunuzda, profilinizi değerlendirmeniz ve demografik bilgileriniz hakkında bilgi sahibi olmamız istenen birden fazla soru vardır. Sağladığınız cevaplara dayanarak, GlobalTestMarket mevcut araştırmalar için sizi düşünür. Mevcut tüm anketlerde eleme için şart olduğu gibi tüm kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun. Genellikle, birkaç tür insan için özel olarak hazırlanmış anketler olacaktır. Dolayısıyla, profilinizi tamamlarken tüm ayrıntılarınızı doğru bir şekilde doldurmanız önerilir.

Ana ankete katılmaya hak kazanmasanız bile, GlobalTestMarket çekilişlerine ücretsiz giriş yapmanızı sağlar. Ücretli bir ankette harcadığınız birkaç dakika boyunca sık sık düzenlenen piyango yarışmasında bir şeyler kazanmaya hak kazanırsınız.

Daha önce, GlobalTestMarket anketlerine katılamayanlara puan vermek için kullanılmıştı ve puan çok daha azdı. Bununla birlikte, şimdi politikalarını değiştirdiler ve ankete katılamayan insanlar, ekran öncesi testlerin sorularını cevaplayarak hâlâ kazanma şansına sahip olacaklar.

GlobalTestMarket gerçekten katılımcıları önemsiyor ve sizi daha fazla insanı katılmaya teşvik ediyor. Yönlendirme programının bir parçası olarak, profilinize katılan ve tamamlayanların her sevkiniz için veya bir şey yapmadan evden para kazanabilmeniz için ilk ücretli anketlerini aldıkları zaman, 20 pazar puanı alacaksınız.

GlobalTestMarket kullanıcı incelemeleri

GlobalTestMarket’in etkileyici politikaları ve şartlarına göre, pek çok kişinin GlobalTestMarket’i öneride bulunduğu açıktır. Kullanıcıların diğer incelemelerine bir göz atmaya karar verdik ve bulgularımız şunlardı:

Değerlendirmelerin çoğu, GlobalTestMarket’i takdir etti. Panelistler, çevrimiçi diğer anket panellerine kıyasla, GlobalTestMarket’te bulunan çok sayıda anketten etkilendiler. Konu çevrim içi bir iş bulma imkânı olunca, mevcut anketlerin sayısının yüksek olması nedeniyle insanların, GlobalTestMarket ile ilişkili olduklarında, daha fazla kazanç sağlayacakları açıktır.

İncelemeleri yapanların birçoğu, anketleri evlerinden doldurabildikleri için çok memnun olmuşlardır. Bu, evden çalışma ile ilgilenen insanların birçoğuna, freelancer pozisyonu elde etme ya da koltuklarında rahatça oturarak ve hatta yataklarında uzanarak ekstra para kazanma imkânı veriyor!

Ancak, bazı insanlar pazar puanlarından hesaptan düşüldüklerinden şikayet etti. Bu, 2007’de rapor edilen bir konuydu ve o zamandan beri; GlobalTestMarket daha sonra bu konuyla ilgili herhangi bir şikâyet bulunmamasını sağlamak için çalışmalarını geliştirdi.

Birkaç kişi, GlobalTestMarket’in müşteri hizmetlerinin mükemmel olmadığını belirtti. Bununla birlikte, müşteri hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun bulamadık ve GlobalTestMarket’in müşteri desteği ile her görüşüşümüzde harika bir deneyim yaşadık.

GlobalTestMarket'in ödemesi ile ilgili tek sorun, size ödeme yoluyla ödeme yapması ve çekin size ulaşması uzun zaman alacaktır. ABD sakinleri için, çekin size ulaşması 6 hafta kadar sürer. Ücretli anket yapan kişiler kesinlikle daha hızlı ödemeleri tercih edecek. Bu, GlobalTestMarket'in daha iyi müşteri memnuniyeti seviyeleri sağlamak için kalitelerini artırabilecekleri bir husustur.

Diğer anket panelleri gibi tavsiyeleri için devam eden bir ödeme yoktur. Sadece bir kez, yani tavsiyenizin imzalandığı zaman kazanacaksınız, ve bu da 20 piyasa puanı. GlobalTestMarket, tavsiyeleri için ödeme komisyonu olarak sunarsa daha iyi olur.

GlobalTestMarket'in Kararı

GlobalTestMarket ile yaptığımız inceleme ve deneyimlere dayanarak, ücretli anketlerin sayısı ve tamamlanan her anket için çok daha fazla ödül nedeniyle GlobalTestMarket’i kesinlikle öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top