Toluna Incelemesi

Toluna nedir

Toluna, ücretli anket web siteleri arasında en çok bilinen isimlerden biridir. Bununla birlikte, Toluna hakkında hala haberdar değilseniz, web sitesinin artı ve eksileri ile birlikte ayrıntılı bir incelemesini tamamladığımız için, bu yazıyı inceledikten sonra bilgin olacaksınız.

Toluna hakkında daha fazla bilgi edinmeden önce, Toluna’da ne kadar para kazanabileceğinin farkında olmalısınız. Daha sonra, sitenin detaylı bir incelemesini anlayabileceğinizden daha iyi bir konumda olursunuz. İncelemede bunu okuyabilirsiniz.

Toluna Anket Portalının Kökeni

Toluna Anketi Toluna Group Ltd. tarafından kurulmuş ve işletilen, ağırlıklı olarak pazar araştırması yapan ve merkezi Dallas, Texas’da bulunuyor ve kayıtlı merkezi Paris’tedir.

Pinecone gibi diğer popüler şirketler ile rekabet ederken, pazar araştırma ve anket alanında küresel bir liderdir. İyi kurulmuş bir şirkettir ve Avrupa, Asya Pasifik ve Kuzey Amerika’da 16 şubeye sahiptir ve üst düzey medya evleri ve anket kanallarıyla yakın işbirliği yapmaktadır.

Toluna’nın popüler müşterilerinin bazıları Financial Times, Advertising Age ve Time Magazine’i içeriyor; çünkü önde gelen bir ücretli anket şirketidir ve çok sayıda ücretli ankete katılmıştır. Son zamanlarda, daha iyi doğruluk oranlarına yol açan anket eşleri için seçim sürecini iyileştirmek için yenilikçi bir araç başlattılar. Bu gelişmiş araç Smart Select olarak adlandırılır.

Toluna’nın dünya çapında 2.5 milyon ödenen araştırmacı bir araştırmacı kitlesi var.

Bu günlerde anket şirketleri ile ilgili yüksek miktarda risk nedeniyle, şirketin Dollardino.com önemlidir. Beklendiği gibi, Toluna, siteden büyük bir inceleme aldı ve ayrıca akredite oldu, böylece Toluna’nın oldukça meşru bir şirket olduğunu kanıtladı.

Dollardino.com üzerinde listelenen Toluna hakkında sadece 17 şikayet vardı ve şaşırmamıza rağmen şikayetlerin hepsi çözüldü ki bu şirketin müşterilerinin ilgisini çekecek hiçbir taşı bırakmamasını sağlıyordu mutlu.

Toluna Survey ile ilgili rotalar

Toluna nedir

Toluna son zamanlarda %100 meşru şirket olan Greenfield Online adlı bir şirketi satın aldı. Bununla birlikte, dolandırıcılık şirketi Greenfield Financial, Dollardino.com benzer bir sondaj şirketi kurdu ve web sitelerinde her iki şirketin de karışmadığını belirtti ve Greenfield Financial sahte bir çek nakit şirketidir . Dolayısıyla, insanların bu tür örgütlerden uzak durmalarını öneriyoruz; tam olarak aynı görünmesine rağmen genellikle şüpheli birçok web sitesi var.

Herhangi bir şirket hakkında internette araştırma yaparak birkaç dakika geçirdikten sonra, güvenilirlikleri konusunda adil bir fikri olacak ve incelemelerini uzun süre gizleyemezsiniz. Bu nedenle, zamanınızı veya paranızı herhangi bir web sitesinde yatırım yapmaya karar vermeden önce, incelemeleriyle ilgili tüm ayrıntıları kontrol ettiğinizden emin olun, böylece iyi bir deneyim yaşarsınız.

Bir panelin haklı olup olmadığını test etmek için en iyi yollardan biri, bir süre kendi posta listesine girmek ve ardından devre dışı bırakmaktır. Şirket, aboneliğinizi iptal ettikten sonra bile size e-posta göndermeye devam ederse, panelin güvenilir olmadığını ve kesinlikle iyi bir gösterge olmadığını onaylayabilirsiniz.

Bu amaçlar için bir test e-posta kimliği kullanın. Sadece politikalarına uyan şirketler layık sayılabilir. Toluna, posta listesinden çıkmaya karar verdiğinizde asla size e-posta göndermez.

Toluna, müşterilerini değerlendirecek ve onların güvenini ihlal eden hiçbir şeyi yapmayan bir şirkettir. 10 yılı aşkın bir süredir şu andan beri ticarette olan bu dönem, kendisini son derece güvenilir ve ücretli bir anket şirketi olarak kurmuştur.

Toluna'nın Çalışma Modeli

Pek çok insan, ücretli anketlerin çevrimiçi olarak alınmasının aslında ödeme yapması konusunda alışkın olmayacaktır. Toluna, izlenmesi gereken birkaç kural ve yönetmelikle insanlara anketler alarak gelirlerini takviye etmelerine yardımcı olan bir şirkettir. Bir kez tanıştıktan sonra Toluna ile internette para kazanmak kolaydır ve paralel bir gelir kaynağı olarak hizmet edecektir.

Toluna nedir

Başlangıç olarak, Toluna’ya katılmak, ödenen diğer anket panellerinin çoğuna benzer ve bedelsizdir. Onlara kayıt yaptırmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir ve herhangi bir ödeme türünü talep etmeyecektir. Benzer satırlarda, aylık gelirinizi bile garanti etmez ve kaç kaç ankete katıldığınıza göre kazanırsınız. 

Bu nedenle, evden çalışmanın bu şeklini, aylık maaşlı gerçek bir işle değiştirmeyi beklemeyin. Anket doldurarak kazanacağınız paranın sizi milyoner yapması gibi bir beklentiniz olmasın, anket doldurmakla sadece bütçenize belirli miktarda katkı sağlayabilirsiniz.

Toluna’nın sunduğu ücretli anketlerden bazıları belirli bir gelir grubuna ait olan ya da belirli bir bölgeden gelen insanlar gibi belirli demografik özelliklere özgüdür. Dolayısıyla, Toluna’yla geliriniz çeşitli faktörlere bağlıdır.

Toluna anketi çekerken de anket yapmak için iOS uygulamasını kullanabilirsiniz.

Toluna, her anketin başarıyla tamamlanması için ödül aldığı puanları size anlatmaz. Doğrudan nakit para teklif etmezler ve başarıyla tamamlanan her anket için puanlar ödüllendirilirler. Ancak, bu puanlar daha sonra nakit olarak çevrilebilir veya Toluna’da sunulan hediye veya ürünler için itfa edilebilir.

son haberler banner
ProfitFarmers bize sadece birkaç haftada 16.500 TL kazandırdı.
Siz de ProfitFarmers’la nasıl para kazanabileceğiniizi görmek ister misiniz?
ProfitFarmers
ProfitFarmers: İnternetten Para Kazanmanın Kolay Yolu.
Kendimiz Denedik. Sonuç mu?
16.500 TL kâr. Günde 25 dakikadan az zaman harcayarak.
Siz de nasıl para kazanabileceğinizi görmek için inceleme videosunu izleyin.

Anket almak için teşvikler

Toluna ilk kez kaydolduğunuzda 500 puan sunuyor. Daha sonra, aldığınız ücretli anketlerin her biri için en az 1000 puanlık bir ödül verilir.

Toluna’da kazandığınız her 3000 puan, 1 $’a karşılık gelir.

Toluna nedir

Toluna’daki puanları geri alabilmeniz veya dönüştürmenizden önce kazanmanız gereken en az 60.000 puan vardır. Bir hediye kartı için para karşılığında alabilir, PayPal hesabınıza aktarmaya devam edebilirsiniz. Toluna üzerindeki her anketi almak için sunulan ortalama puanların 15.000 olduğu için, Toluna’da 60.000 puan işaretine ulaşmak zor değildir.

Toluna, pazarlama kampanyasının bir parçası olarak, şirketin sosyal ağlarında aktif olan kişilere de ödül veriyor. Dolayısıyla Toluna size Twitter, Facebook ve Instagram’dan para kazanma şansı da vermektedir. Daha fazla ödül kazanmak için fikir forumları ve anketler hazırlayabilirsiniz. Kazanılan tutar, bu görüş forumlarına ve anketlere katılanların sayısıyla doğrudan orantılıdır.

Her ay, Toluna’nın 2,500$ tutarında şanslı bir çekilişi var ve sitenin kayıtlı bir üyesiyseniz, bu yarışmaya ücretsiz giriş hakkı kazanacaksınız. Bu şanslı kura çekilişine ödenecek ilave puan veya ücret yoktur.

Sahip olduğu geniş topluluğu kullanarak Toluna’da para kazanabilirsiniz. Fikirlere katılma ve anketler de ek para kazanmanızı sağlayacaktır.

Unutmayın, Toluna anketleri hiç bir zenginlik yaratmada size yardımcı olmayacaktır. Bununla birlikte, günde 2-3 saat kaliteli harcadığınızda iyi bir paralel gelir elde etmenizi sağlar.

Toluna Yorumları

Toluna’nın bazı tanınmış kaynaklar tarafından verilen yorumları kontrol etmeye karar verdik. Aşağıda listelenenler aynı:

Her ankette Toluna size puan verirse de, önceden kazanacağınız puanları size bildirmez. Ancak bir anketi tamamladıktan sonra kazandığınız puan sayısı hakkında bir bildirim alacaksınız.

Birkaç gözden geçirme, Toluna'da diğer şirketlerle karşılaştırıldığında daha fazla anket davetiyesi olduğu için insanların mutlu olduklarını ima eder. Bununla birlikte, onlar da ödenen ücretli anket davetlerinin hepsine uygun olmadığını belirtti.

Birkaç kişi, puanlarının dolduğundan şikayetçiydi. Bu aslında doğrudur ve Toluna'nın kayıt ve koşullarında da belirtilmiştir. Herhangi bir üye 6 aydan daha uzun süre aktif değilse, hesabındaki tüm puanların süresi dolacaktır. Bununla birlikte, Toluna'da oldukça faal iseniz, bu bir sorun olmayacak.

Toluna'nın en beğenilen özelliklerinden birisi, anında bir ödeme yapılmasıdır. Bir ödeme talep etmez, puanlarınız Amazon Hediye Kartıyla değiştirilebilir veya birkaç dakika sonra PayPal hesabınıza aktarılır.

Sonuçta, tüm web sitelerinin bir takım artı ve eksileri var. Ödeme büyük ve söz verdikleri gibi ödeme gördüğümüz incelemelerin çoğu Toluna lehine idi. Günde birkaç saat harcarsanız, aylık bazda çok büyük bir gelir elde edebileceksiniz.

Toluna İncelemesinin sonucu

Toluna nedir Toluna kuşkusuz mevcut en meşru ücretli anket sitelerinden biridir. Dolayısıyla, geçerli bir anket paneli arıyorsanız, anketler alarak birkaç saat harcayarak her ay eşit miktarda paralel gelir elde edebilmeniz için Toluna en iyi bahsinizdir. Ayrıca, kolayca anlaşılabilir ve Toluna’ya kaydolduktan hemen sonra ücretli anketler almaya başlayabilirsiniz. Ücretli çevrimiçi anketleri çekmenin avantajları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top