Evde para Kazanma

Kendinizi nerede en rahat hissediyorsunuz? Şu anda çalıştığınız ofis gibi soğuk bir iş yerinde mi yoksa kendi evinizde mi? Bu sorunun cevabı çok büyük olasılıkla kendi eviniz olacaktır. Evinizde canınız ne isterse, istediğiniz zaman yapma özgürlüğünüz var. Öyleyse evden para kazanmak harika olmaz mıydı?

Evde para kazanmak için halihazırda birkaç fikriniz olabilir çünkü pek çok kişi için evden çalışmak neredeyse özgürlük ve bağımsızlık kelimeleriyle eşdeğerdir. Evde olup fazladan para kazanmak, aynı zamanda daha fazla serbest nakit demektir. Elinize; birikim yapabileceğiniz, kredi kartı borcunu ödeyebileceğiniz veya istediğiniz gibi harcayabileceğiniz fazladan 900-1000 TL geçtiğini düşünün.

Peki evden para kazanmak için ne yapabilirsiniz?

Evden para kazanmaya giriş

Evden para kazanmaya başlamak, nereden başlanacağını bilmekte zorlanabilecekleri için birçok kişiye karmaşık gelebilir. Evden para kazanmaya başlayabilmek için elbette önce doğru gelir yöntemini bulduğunuzdan emin olmanız gerekir. Çeşitli yöntemleri kendi kendinize denemeden, hangi yolu seçeceğinizi bilmeniz mümkün olmaz.

Öte yandan evde para kazanma yollarını arayanlar için güzel haberlerimiz var!  Evden ekstra gelir sağlamanın sayısız yolu var. Yani evden para kazanmanızı sağlayacak fırsatlar çok.

NakitNinja.com olarak evden para kazanmak için bütün yöntemleri denedik ve en iyi olduğuna inandıklarımızı belirledik. Eğer kafanızda herhangi bir şekilde soru işareti varsa, evden para kazanma konusunda size yardım edebilecek ve her yöntemde uzmanlaşmış danışmanlarımız bulunuyor.

Kısacası, eğer evden para kazanmak istiyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz!

evde para kazanma

Evden Para Kazanmak için En İyi 5 Yol

Evden para kazanmanın çeşitli yöntemleri arasında büyük farklar var ve bu alanda yeterince deneyimli değilseniz, kötü bir yöntemde takılıp kalabilirsiniz. NakitNinja olarak evden para kazanmak için neredeyse tüm yolları denedik ve aşağıda görebileceğiniz gibi, en iyileri olduğuna inandıklarımızı sizler için derledik. Evde para kazanmanın en iyi yolları hakkında daha fazla ayrıntı istiyorsanız, her kazanç yöntemi için başvurabileceğiniz detaylı rehberleri sizler için hazırladık.

Bu yöntemleri okuduktan sonra evden nasıl para kazanacağınızı öğreneceğinizden herhangi bir şüphemiz yok!

1. Bitcoin ticaretiyle evden para kazanmak

“NakitNinja.com’da evden para kazanmanın en iyi yolu kesinlikle bu.” – David

evde para kazanma

Bitcoin’i medyadan henüz duymadıysanız, çok yakında duyacağınıza eminiz! Dijital bir para olan Bitcoin son derece popüler ve Bill Gates tarafından “geleceğin parası” olarak gösterildi… hem de iyi bir gerekçeyle!

Bitcoin sıradan insanları milyoner yaptı. 2011’de Bitcoin’e sadece 30 TL civarında yatırım yapmış olsaydınız bugün 20 milyon TL’den fazla paranız olacaktı!

“Bitcoin’e yatırım yapmak için artık çok geç” diye düşünüyor olabilirsiniz ama bu kesinlikle doğru değil!NakitNinja olarak Bitcoin’den para kazanmanın, sizi birkaç ay içinde Bitcoin milyonerleriyle aynı seviyeye getirecek bir yolunu bulduk!

David’in Bitcoin ticaret sistemini kullanarak 24 saatte nasıl €1,110 fazla kazandığını izleyin.

Otomatik Bitcoin ticaret sistemini kullanarak grafikleri takip etmeden veya kendiniz müdahale etmeden Bitcoin’den kazanç sağlayabilirsiniz! Bu ticaret sistemi herhangi bir Bitcoin borsasından düşük fiyatla Bitcoin alıp başka bir Bitcoin borsasında daha yüksek fiyata satar.

Bu sistemi kullanarak alış ve satış fiyatları arasındaki farktan para kazanırsınız ve bütün bunlar otomatik olarak gerçekleşir! Teknoloji sizce de harika bir şey değil mi?

Videoyu izleyin ve sadece 10 dakikada tam olarak ne kadar kazanabileceğinizi görün!

Bitcoin’le para kazanmak konusunda daha fazlasını bu rehberimizde bulabilirsiniz.
Ücretsiz ticaret hesabınızı buradan oluşturabilirsiniz.

Commenti:

Size evden büyük miktarda para kazanma fırsatı sunar. Sadece birkaç dakikada binlerce lira kazanmak mümkün.

Para kazanmak için en heyecan verici yöntemlerden biridir ve strateji tavsiyelerimizi uygularsanız para kazanma şansınız oldukça yüksektir.

İstediğiniz her yerde kullanabilirsiniz ve ne zaman kullanacağınız tamamen sizin tercihiniz.

2. Anket Doldurarak Evden Para Kazanmak

evden para kazanmak

Çamaşır deterjanı, siyaset veya canınızın istediği konuda fikirlerinizi paylaşmak ister miydiniz? Eğer öyleyse haberler iyi, çünkü fikrinizi paylaşarak gerçekten para kazanabilirsiniz!

Bu yöntem evden çalışma yolları arasından en kolayı ve en zahmetsizidir. Özellikle de nasıl geçireceğinizi bilmediğiniz biraz boş zamanınız varsa, bunu oldukça iyi değerlendirmenizi sağlar.

Şirketler yeni ürünler üretmek ve geliştirmek için veriye ihtiyaç duyar ve sizin sağlayacağınız veri, ulaşabilecekleri en değerli verilerdendir.

Fikirleriniz için SİZE para ödemeye hazırlar. Bu yüzden anket doldurarak 10 dakikada para kazanmanız mümkün.

evde ek iş

Anket Doldurarak Evden Nasıl Para Kazanılır?

Yapmanız gereken tek şey önerilen portallardan birine kayıt olmak, anketin e-posta kutunuza gelmesini beklemek ve anketi doldurmaktır. Bu aşamadan sonra görev tamamlanınca anket şirketi parayı hesabınıza transfer eder. İşte bu kadar basit!

Buna az bir zaman harcamanız durumunda bile yıllık 25 bin TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak 5000 TL’den fazla kazanç sağlayan insanlar da var. Bunu sadece fikirlerini paylaşarak yaptıklarını düşününce, oldukça iyi bir rakam.

Anket doldurmak için birden fazla portala kayıt olmanızda kesinlikle fayda var. Bu yüzden burada size en iyi 5 anket portalını öneriyoruz.

En iyi 5 Anket Portalı:

anket doldurarak para kazanma

Anket başına yaklaşık 1 euro öder

Ziyaret
anket doldurarak para kazanma

Anket başına 3,5 avro kazanın!

Ziyaret
anket siteleri

Sınav için 2,4 ile 14,5 euro arasında ödeme yapıyorlar

Ziyaret
anket doldur para kazan

Her türlü ödülle takas edebileceğiniz
anket başına Lifepuan kazanın!

Ziyaret
online anket

Anket başına yaklaşık $1 kazanın

Ziyaret

Böyle para kazanabilirsiniz

Günümüzde şirketler tüketici verisine aç durumda. Müşterileri hakkında mümkün olduğunca her şeyi, potansiyel müşterileri hakkında ise daha fazlasını bilmek istiyorlar. Ücretli anket doldururken tüketici verisine olan bu ihtiyaçları sizin için altın değerinde olacak ve gerçekten para kazanabileceksiniz!

Çeşitli anket siteleri size fikirleriniz için ödeme yapmayı teklif eder ve bu iş evden yapılabilir. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızı, tabletinizi veya cep telefonunuzu kullanarak bir dizi soruya cevap vermek. İster inanın ister inanmayın, bundan sonra tek yapmanız gereken paranın hesabınıza yatmasını beklemek.

3. Freelance çalışarak evden para kazanmak

evde para kazanma yolları

Freelance çalışmak, evden tek başına para kazanmanın en kolay yollarından biridir. Tek yapmanız gereken sahip olduğunuz yeteneklerinizi alıp bir iş ilanları sitesine girmek ve yardıma ihtiyacı olan müşterileri bulmak! Çok ilginç projelerde çalışabilir, başladığınız gün iyi miktarda para kazanabilirsiniz!

Yapmanız gereken ihtiyaç duyulacağını düşündüğünüz bir yetenek bulmak (veya internette bulabileceğiniz ÇOK SAYIDA ücretsiz rehber sayesinde kendinizi eğitmek), internette bir profil oluşturmak ve işlere başvurmaya başlamak!

Yeni bir şey öğrenmenin zor olacağını düşünüp endişelenmeyin. Freelance çalışmak için kullanılabilecek en kolay yeteneklerden biri makale yazarlığıdır. Bahse gireriz bu yazıyı okuyarak siz de yazmayı öğrenebilirsiniz! Birkaç kelime yazarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Freelance çalışmak için kullanabileceğiniz bazı diğer yetenekler de şöyle:

  • Programcılık
  • Web tasarımı
  • Metin yazarlığı
  • Veri girişi
  • Sanal asistanlık
  • Sosyal medya
  • İçerik yaratmak

Daha üstün veya pazarlama, mühendislik, hukuk, muhasebecilik gibi ‘normal işler’ arasında gördüğünüz  yeteneklerle de freelance olarak çalışabilirsiniz. Fırsatların gerçekten de bir sonu yok!

Daha fazlasını öğrenmek için freelance çalışmaya başlamanın yolları hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

4. Blog açın

Blog yazmak, evden para kazanmanın en eğlenceli yollarından biridir. Eğer yazmak istiyorsanız, önemli bir konu hakkında bir görüşünüz varsa veya düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız, blog yazmak size göre olabilir!

Blog açmak ücretsizdir ve çok düşük bir ücretle ayrıcalıklı özelliklere (örneğin www.kendiisminiz.com gibi kendi sitenizi oluşturmak) ulaşabilirsiniz.

Blog Yazarak Evden Nasıl Para Kazanılır?

Blog yazarları genellikle yazdıklarını okuyan sadık bir kitle yaratarak para kazanırlar. Bir blog yazarı okurlarına ürün, bilgi paketleri, yazdığı konuda danışmanlık gibi hizmetler de satabilir. Blog yazarları ayrıca tavsiye ettikleri ürünleri satmak için satış ortaklığından yararlanabilir. Okurlar başka bir şirketin ürününü almak için yazılarındaki bağlantıya tıkladığında komisyon alırlar.

Blog yazarlığı evden para kazanmanın en hızlı yolu olmasa da bir kez başladıktan sonra en zahmetsiz ve keyifli yolu olabilir. Bir kitleniz ve ürünleriniz varsa tek yapmanız gereken insanların sizi Google’da arayarak bulması ve ürünlerinizi satın almasıdır! Bütün bunlar olurken siz yine konuşmayı sevdiğiniz konularda insanlara yardım etmek için koçluk ve danışmanlık yaparak para kazanabilirsiniz!

Sizin için blog yazmaya nasıl başlayacağınız konusunda adım adım takip edeceğiniz bir rehber hazırladık. Blog yazarlığından para kazanmanın yollarını bu rehberde daha detaylı olarak okuyabilirsiniz.

5. Para ticareti nasıl yapılır?

Ticaret yapmak veya yatırım yapmak, paranızı otomatik olarak artırmanın en iyi yollarından biridir. Bir işe gidip çalıştığınız saat başına para kazanmaktan farklı olarak, yapacağınız pasif yatırımlar ile de para kazanabilirsiniz (bu şekilde uykunuzda dahi para kazanabilirsiniz). Kazandığınız bu paraları otomatik olarak tekrar yatırım amaçlı kullanabilirsiniz.

Zamanla, her gün daha fazla paraya sahip olacaksınız!

Birçok insan alım satımın sadece stoklarla sınırlı olduğunu düşünürken, siz kripto-para gibi diğer yollarla da ticaret yapabilirsiniz. Bitcoin gibi kripto-para alım satım yapmak, sizin için otomatik olarak iyi yatırım kararları veren özel bir alım satım sistemi kullandığınızda, stoklardan daha iyi getiri sağlar.

David çok benzer bir ticaret sistemini kullanıyor. Biz de sizler için kendisinin sadece 24 saat içinde €1110 nasıl kazandığını gösteren bir video hazırladık!

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz:

Başlamak için lütfen “Buraya Tıklayarak Başlayabilirsiniz”i tıklayınız

evde ek iş

4 Evden Para Kazanmanın Diğer Yolları

evden para kazanmak

1. Bir Instagram hesabı oluşturun ve ‘influencer’ olun

Instagram, internetten para kazanmanın en popüler yollarından biri. Fotoğrafını çekmeyi sevdiğiniz bir şey veya belirli bir tarz bulun, takipçi edinin ve sonunda sponsorlar ve markalarla anlaşmalar yapın. Bu sayede sadece bir üründen bahsederek para kazanabilirsiniz! Aynı zamanda kendi ürünlerinizi yapabilir veya başkalarınınkini satabilirsiniz.

Her ne şekilde olursa olsun Instagram, güzel fotoğraflar çekme tutkunuzu paraya dönüştürmenin eğlenceli bir yoludur. Instagram kullanarak para kazanmak konusundaki rehberimizde daha fazlasını bulabilirsiniz.

2. YouTube videoları çekin

YouTube, sesinizi duyurmanın ve bu sırada para kazanmanın diğer bir eğlenceli ve yaratıcı yoludur. Video içeriği, günümüzün en parlak yıldızı ve öngörülebilir bir gelecek için en popüler içerik olduğu düşünülüyor. Milyonlarca insan video izlemek için YouTube’a akın ediyor ve bu izlenmeleri nasıl paraya çevireceğinizi bilirseniz evden para kazanmanın çok iyi bir yolunu bulmuş olursunuz. YouTube’dan para kazanmak için size adım adım yol gösterecek rehberimizi buradan okuyabilirsiniz.

3. Satış ortaklığından yararlanın

Satış ortaklığı, her şey oturduktan sonra düzenli ve yüksek miktarda para kazanabileceğiniz çok popüler bir yöntemdir.

Satış ortaklığı nedir? Bu yöntemde başkalarının ürün veya hizmetlerinin reklamını yaparsınız. Eğer kullanıcınız bir reklama tıklar ve ürün veya hizmet satın alırsa genellikle para cinsinden bir komisyon alırsınız!

Satış ortaklığı bazı diğer gelir yöntemleri kadar kolay olmasa da her ay ÇOK yüksek miktarlarda para kazanmanızı sağlayabilir ve oldukça zahmetsizdir. Satış ortaklığıyla ilgileniyorsanız başlamanız için kapsamlı bir satış ortaklığıyla para kazanma rehberi hazırladık.

4. Fiverr’a üye olun

Fiverr hem yeteneklerinizi satabileceğiniz hem de başkalarının yeteneklerini satın alabileceğiniz bir iş portalı. Bu yetenekler grafik tasarım, yazarlık, programlama ve daha fazlası olabilir!

Fiverr’ın en iyi tarafı kolayca başlayabilmeniz. Sadece bir profil oluşturun, işlere başvurun veya insanların hizmetleriniz için talepte bulunmasını bekleyin ve para kazanın!

Yine de Fiverr’da başarılı olmanıza yardımcı olacak birkaç hile ve yol var. Size başlangıçta yardımcı olacak ve bilmeniz gereken her şeyi gösterecek kapsamlı Fiverr rehberimizi okuyun.

Evden para kazanmak istiyorsanız bunlardan kaçının

evden para kazanmakEvden para kazanma istiyorsanız, kaçınmak isteyeceğiniz bazı şeyler olacaktır. Evden çalışmayı daha önce denemediğinizi düşünürsek, henüz çeşitli sitelerin masum insanlar üstünde denediği ‘dolandırıcılıklara’ da denk gelmemişsinizdir demektir.

Evden para kazanmayı istiyorsanız kesinlikle kaçınmanız gereken yöntemlerin küçük bir listesini hazırladık. Bu yöntemler ayrıca test edilmiştir ve her 10 vakanın 9’unda işe yaramaz veya sahte oldukları anlaşılmıştır. Bunlardan bazıları şöyle:

Bilgisayarınızın sözde durduğu yerde size para kazandırmasını sağlayacak yazılım yüklemesi. İnanılmayacak kadar iyi, değil mi?

"Buraya tıklayın, evden para kazanmaya başlayın ve zengin olun” – Zengin olmak muhtemelen bir tıklamadan daha fazla çabayı gerektiriyor.

“Tebrikler, kazandınız!” – İnternette bir anda bir şeyler kazanırsanız veya dahası tanımadığınız birinden bu konuda bir e-posta alırsanız, dolandırılıyor olma ihtimalinden başka bir şey kazanmayı beklemeyin! Bu kesinlikle evde para kazanmanın bir yolu olamaz!

Yukarıdaki yöntemler internette gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Bu yüzden dikkatli olun ve bu tür “kazanç yöntemleri”ne aldanmayın. Eğer karşınıza çıkan evde para kazanmanın yollarından birinin gerçek olup olmadığından ve size para kazandıracağından emin değilseniz, yorum yoluyla veya e-posta atarak bize sormaktan asla çekinmeyin.

Evden para kazanma yolları hakkında aklınızda hala soru işaretleri varsa bize her zaman yazabileceğinizi unutmayın!

Evden Para Kazanmaya Neden Başlamalısınız?

evde para kazanma

Bir çok insan sabah dokuz akşam beş mesaisi olan bir işin, hayallerine ulaşmak için yetmeyeceğinin farkındadır. Fazladan para kazanmak için yeni bir iş bulabilirler, mesai saatlerini artırabilirler veya zam isteyebilirler ama gerçekçi olursak, bu çözüm yöntemlerinin o kadar da iyi olmadığını görürüz.

Ayda fazladan 1500 TL kazanmak iyi olmaz mıydı? Veya 9-5 mesainizi tamamen bırakmak?

Bu sorulardan birine evet cevabını verdiyseniz, neyse ki evden para kazanma için fırsatınız var! Böylece bir ek gelir yaratabilir, hayallerinize ve tutkularınıza yaklaşabilirsiniz.

Evden para kazanma son yıllarda oldukça popüler hale geldi; özellikle de bunu yapmayı bilen insan sayısı arttıkça. Burada, neden evde para kazanmaya başlamanız gerektiğinin 5 sebebini sıraladık:

Evde para kazanmaya başladığınız zaman, birden bir ek gelir kaynağı yaratmış olursunuz. Sadece işteyken para kazanmak yerine, evdeyken de para kazanabilirsiniz. Ekstra gelir sağlamak için daha fazlasını burada okuyabilirsiniz.

Bu yazı özellikle evden para kazanma üzerine yazılmış olmasına rağmen para kazanmak için gerçekten de evde olmanıza gerek yoktur. Bizim NakitNinja olarak kullandığımız ve size de önerdiğimiz yöntemlerle, dünyanın istediğiniz herhangi bir yerinde para kazanmaya başlayabilirsiniz: Seyahat ederken, trende veya sahilde para kazanabilirsiniz

Uzun vadede, doğru gelir yöntemiyle evde para kazanmak geçiminizi sağlamanıza yardımcı olabilir. Bunun için oldukça iyi miktarlar kazanmanız ve evden para kazanma yollarını bilmeniz gerekir ama bu kesinlikle mümkün ve yapan bir sürü insan var! (Not: İşinizi HEMEN bırakmanızı hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Sadece tavsiye ettiğimiz gelir yöntemleri üstünde çalışırsanız evden çalışarak yeterince kazanıp sonunda işinizi bırakmanızın oldukça mümkün olduğunu söylüyoruz!)

Evden para kazanırken ne kadar kazanacağınıza sadece siz karar verirsiniz. Bu sayede çalışmak daha keyifli ve heyecanlı, aynı zamanda kazançlı hale gelir. Kısa zamanda daha bağımsız bir insan olur, işinizin verdiği çalışma azmiyle kendinizi daha çok geliştirirsiniz.

Evden çalışmanın en büyük avantajlarından biri, kazanacağınız miktarın bir sınırı olmamasıdır. ‘Normal’ bir işte çalışırken, alabileceğiniz ücret bir yere kadar sınırlıdır fakat evden para kazanmaya başladığınızda bu sınır ortadan kalkar! Eğer çok yetenekliyseniz ve evden para kazanma yollarını çok iyi biliyorsanız, ilerde kazanabileceğiniz gelirin sınırı yoktur!

Şimdi Bütün Yapmanız Gereken Başlamak!

evde para kazanmak

Evden para kazanmayı zaten kafanıza koymammıştıysanız, “Evden Para Kazanma Rehberi”ni okuduktan sonra koyacağınızdan eminiz. Ayrıca artık evden nasıl para kazanacağınız konusunda da aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadığını ümit ediyoruz.

Muhtemelen okuduğunuz üzere, evden para kazanmayı kesinlikle öneriyoruz çünkü bu size oldukça güzel miktarda ek gelir sağlayabilir ve uzun vadede geçim kaynağınız olabilir!

Bu yazıda ele aldığımız yöntemler, belirttiğimiz gibi, başlangıçta kullanabileceğiniz yöntemlerdir. Bu yöntemlerin hepsini kolayca deneyebilir ve en çok hangisini beğendiğinize siz karar verebilirsiniz.

Eğer hâlâ evde para kazanmaya nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, farklı gelir yöntemleri incelememize göz atmalısınız.

Yeni maceranızda başarılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top