MySurvey Incelemsi

MySurvey nedir

MySurvey Gerçek mi? Online iyi bir ücretli anket sitesi mi?

Güvenilirlik açısından değerlendirildiğinde, MySurvey tamamdır ve insanları ankete katılarak değerli geribildirim vermek için ödeyen ilk online  ücretli anket sitesinden biridir. İyi bir sicili vardır ve ödemeler MySurvey başladığından beri tutarlıdır.

Mysurvey, çevrim içi yollardan para kazanmak isteyen, ancak hemencecik belirli bir çevrim içi mesleğe bağlı olarak çalışmak veya freelancer olarak para kazanmak istemeyen kişiler için çok iyidir.

MySurvey hakkında kısa bir genel bakış

1946’da NFO MySurvey/TNS (Ulusal Aile Görüşü) olarak başlayan şirket, Birleşik Devletler, Kanada, İngiltere, Fransa ve Malezya’da faaliyet göstermiş ve büyük şirketler için pazar araştırması verileri topluyordu. Bununla birlikte, 1995 yılında online  operasyonlarına başladığı ve o tarihten bu yana hiç aramadığı popülerliği buldu.

MySurvey, pazar araştırması lideri Lightspeed Online Research Inc’e ait bir şirkettir ve MySurvey online  pazar araştırması verilerini toplamaya yardımcı olur.

Lightspeed, birkaç yıl öncesine kadar bir başka online  anket paneline de sahipti. Daha sonra, tek bir şirket oluşturmak üzere birleştiler ve MySurvey o zamandan beri var oldu.

MySurvey Dollardino.com profili beklendiği gibi olup, ödeme ve müşteri memnuniyetindeki parlaklığından ötürü iyi bir incelemeye sahiptir. MySurvey’de, 26 ürün veya hizmet ile ilgili sorunlar olmak üzere toplam 29 şikayet vardı. Bununla birlikte, MySurvey tüm sorunların üstesinden gelmeyi garanti eder ve MySurvey, en iyi pazar araştırması paneli olma konusunda mükemmel bir sicile sahip olmasını sağlamak için fazladan gitti.

MySurvey’de Çalışma

MySurvey nedir

Diğer online  ücretli anket şirketlerine benzer şekilde, MySurvey aynı şekilde çalışır ve kolayca anlaşılabilir. Başlamak için, verdiğiniz formları kullanarak ayrıntılarınızı vererek kendinizi kayıt ettirmeniz gerekecek. Ardından, demografi ve ikamet alanınızla ilgili bilgileri doldurmanız istenecektir. Tüm bu bilgileri doldurduğunuzda, profiliniz tamamlanmış olacak ve e-posta adresiniz üzerinde anket davetiyeleri almaya başlayacaksınız.

MySurvey’i mevcut diğer anket panellerinden farklı kılan bir özellik var. Onların ödemeleri kazandığınız puanlara dayalı olarak hesaplanır. İnsanlar doğrudan nakit olarak ödeyerek daha mutlu olsalar da, MySurvey’in ödül sistemi bir tür ve bir kere de öğreneceksiniz, takdir edeceksiniz.

Farklı online anket sistemleri üzerinde çalıştıktan sonra, ödüllendirme sisteminin her zaman yararlı olmadığını anlıyoruz. Bununla birlikte, MySurvey’deki puan sistemleri şeffaftır ve gizli koşullar olmadığı için anlaşılması kolaydır. Karmaşık bir sistemi olan diğer sitelerin aksine, tüm süreç orijinal ve tamamen meşrudur.

Puanları kazandıktan sonra herhangi bir sorun olmaksızın nakit olarak kolayca geri alabilirsiniz. Uzun süre beklemek zorunda kalmaz  ya da ürünlerinizden herhangi birisini puanlarınızdan satın almanız gerekmez. MySurvey’deki ödeme sistemi basittir. Kazandığınız her 1000 puan için PayPal hesabınızda 10 ABD doları ödeyeceksiniz. Buna el konulmaz. Transfer anında gerçekleşir ve uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Bu, Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmak ve ticaretini yapmayı denemek gibi daha karmaşık şeylerin aksine, MySurvey ile online  para kazanmanın çok kolay ve basit bir yöntem olmasını sağlar.

Her ankete katılmanın ödülü büyük ölçüde değişir. Bununla birlikte, bir anketin ödemesi, aşağıdaki gibi çeşitli faktörlere dayalı olarak belirlenir: Anketi tamamlama süresi. Anketin toplam uzunluğu. Ankete katılan toplam kişi sayısı. Ankete katılmaya hak kazanmak için herhangi bir konuda şart veya uzmanlık.

MySurvey nedir

MySurvey, profil bilgilerinizi doldurmak için onlarca soru sormayacaktır. Herhangi bir ankete katılmaya uygun olup olmadığınızı anlamak için, anketi yaptırmaya uygun olup olmadığını değerlendirecek ön eleme görevlisine katılmanız gerekir. Ayrıca, ön araştırmacı ele geçirildikten sonra ana ankete katılmaya hak kazanmasanız bile, ön eleme programına katılmak için bazı hususlarla ödüllendirileceksiniz.

MySurvey’de anket yapmak kolaydır ve uygulamalarını kullanarak da yapabilirsiniz. Uygulamada aldığınız anketler mobil uyumludur ve anketi almak için yalnızca kişisel bilgisayarınıza değil, seyahat ederken ya da bir süre özgürsünüz bile olsa anketler alabilirsiniz. Böylelikle sıkıldıysanız veya birkaç dakika boşta kalırsanız bile birkaç dolar kazanabilirsiniz..

MySurvey Kullanıcı Bildirimleri

İncelemelerimizin önyargılı olmamasını sağlamak için incelemenin şirket hakkındaki genel bir algılamayı yansıtan kullanıcı incelemelerini de dikkate alacağız. Bir sonuca varmadan önce birden çok incelemeyi taradık. Aşağıda MySurvey ile ilgili bulgularımız yer almaktadır:

Genel olarak, kullanıcılar ödemesi ve ödül planına bağlı olarak online bir ücretli anket paneli inceler. MySurvey, MySurvey tarafından uyarlanan puan sistemine rağmen, bu yönüyle mükemmel değerlendirmeler aldı. Kazandığınız her 1000 puan için 10 $'lık adil bir ödeme yapılır. MySurvey'de 500 puan kadar fazla araştırma yapılmış ve bir gün boyunca bu ödemeyle ilgili birkaç araştırma yaparak harcarsanız, günde 50 $ kazanabilirsiniz. Birkaç saat harcayarak çok iyi bir ödeme yaparsınız. Ayakkabı, elektronik gibi MySurvey ürünlerini satın almak için puanlarınızı kullanabilir veya sadece PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz.

MySurvey'de müşterilere verilen şanslı berabere ödülleri de bulunmaktadır. Diğer anket panellerinin aksine, böyle bir piyango yarışmalarına katılmak için aktif olmamanız veya aylık olarak minimum sayıda anket yapmanız gerekmez. Ekstra para kazanmak istemeseniz bile, yarışmalarınızda bir şeyler kazanmış olup olmadığınızı görmek için MySurvey'e kayıt yaptırarak şansınızı deneyebilirsiniz. Böylece, MySurvey, üyeleri iyi ödüllendirdiğini kanıtladı ve aynı zamanda bu tür ödüller sunarak onları ilgilendiriyor.

MySurvey müşteri destek ekibi harika ve müşterilerin memnun kaldıklarından emin olmak için ekstra bir yol kat ediyorlar. Nazik ve hoşlarlar ve belirli ürünlerin test edilmesine yardımcı olmak için odak grupları oluşturmayı planlarlar; böylece yaptıkları incelemelerin ve anketlerin kalitesi yüksektir.

Yıl boyunca, 4000 Dolar'a eşit bir Büyük Ödül kazanırlar. MySurvey'e her giriş yaptığınızda, Büyük Ödül ödülüne bir kayıt alacaksınız. Bu şekilde, MySurvey'de ne kadar aktif olursanız, Büyük Ödül kazanma şansınız o kadar yüksek olur.

İnsanlar MySurvey'in ödemesini PayPal yoluyla ödemelerini almaları yaklaşık 7-14 güne kadar sürdüğünü beğenmedi. Anketlere katılan insanlar fonların PayPal'a iki hafta yakın beklemek yerine hemen transfer edilmesini beklemektedir. Ancak, bekleme süresinin uzun olmasına rağmen fonların kesinlikle size ulaşacağından güvenilirliği hakkında endişelenmeniz gerekmez.

MySurvey'e kaydolmak iyi bir fikir midir?

MySurvey nedir

Birden fazla siteden toplanan incelemelere dayanarak, anketlerde aktif olmasanız bile, yarışmalara katılmaya uygun olacağınızdan, MySurvey’e katılmanızı kesinlikle öneririz. Güvenli bir şekilde ödenen çevrimiçi anketleri nasıl bulacağınıza ilişkin daha fazla bilgi.

MySurvey, uzun bir zamandan beri aktif durumda ve son 14 yıldan beri kanıtlanmış bir geçmişe sahip. Bu nedenle, ödemeleri hiç düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Mevcut tüm anket panellerinden MySurvey kesinlikle kayıt olmaya değer ve ödemeler de yeterince iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top