Valued Opinions incelemesi – Önde gelen Ücretli Bir Anket Sitesi

Valued Opinions nedir

Günümüzde çevrim içi yollardan para kazanmak daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale gelmiştir. Çağımızın sunduğu imkânlarla kendi evinizden çalışabilir, blog yazarak para kazanabilir, ticarî amaçlı olarak kripto-para hakkında bilgi edinebilir, bir YouTube kanalı üzerinden gelir elde edebilir ve hatta belirli ücretler alarak çevrim içi anketlere katılabilirsiniz.

Online  ücretli anket siteleri arasında popüler Valued Opinions var. Maalesef, online olarak ücretli anket panellerine yeni katılanların çoğunun, oldukça ödüllendirici ve umut verici bir anket paneli olan Valued Opinionsin farkında olmadığı görülüyor.

Birçok kişi farkında olmadığı gerçeği nedeniyle, Valued Opinionsin meşru bir site olmadığı ve bir aldatmaca olabileceği izlenimi uyandırmaktadır. Bununla birlikte, bu gözden geçirme ile, Valued Opinions ve bunun gerçekleştirilme şekli hakkında ayrıntılı bir açıklama getiriyoruz, böylece kendinizi kayıt ettirmeden önce daha iyi tanıma olanağına kavuşacaksınız.

Valued Opinions ne kadar yasaldır?

Londra merkezli Research Now adlı bir şirket tarafından işletilen şirket Chris Havemann ve Andrew Cooper tarafından 2000 yılında Research Now Limited adıyla kurulmuştur. Daha sonra 2009 yılında e-Rewards Inc. tarafından sadakat pazarlamacılığında uzman olan ve eski EDS Corp ve Perot Systems Corp. şirketinin başkanı Hal Brierly tarafından satın alındı.

E-Rewards Inc’in bir başka şirketi Peanut Labs Inc, etkileşimli reklamcılıktan yararlanan bir sosyal para kazanma ve teknoloji şirketi olup, insanlar online  olarak reklamlar izlemektedir ve davranışları bilimsel ve veri araştırması için kullanılmaktadır.

Valued Opinions nedir

Bu site son derece popüler hale geldi ve ABD’deki tek başına izleyici sayısı 600.000’i aştı ve her ay 13.000’den fazla kişi bu ayı imzaladı. Ücretli anketlerin bir parçası olan 6 milyon üyeyle 37 ülkede varlığını sürdürüyorlar. Ancak, yüksek müşteri tabanı, şirketin güvenilir ve güvenilir olduğunu garanti etmediği için körü körüne çok sayıdaki gruba başvuramayız.

Dollardino.com değerlendirdiğimizde, Valued Opinions inanılmaz derecede iyi bir dereceye sahipti, bu da müşterilerin Valued Opinions’den son derece memnun oldukları anlamına geliyor.

Valued Opinions, müşterilerin 15 farklı dilde ücretli anketler almasına olanak tanır ve varlığı dünyaya yayılan 20 ülkede aktiftir.

Alınan anketlerin ödülleri, nakit olarak itfa edilebilir fişler cinsindendir. Ayrıca, katılımcılar her çeyrekte bir kez yapılan nakit çekilişlerde kazanma şansına sahiptirler. Her çeyrekte ücretli anketler alanlar bu yarışmaya hak kazanırlar.

Valued Opinionsle Ücretli Anketler

Valued Opinions’e kaydolmak için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve bedelsizdir. Kayıt olduğunuzda ayrıntılarınızı girmenizi ister ve tüm gerekli bilgileri girdikten sonra Valued Opinions’e kaydolduğunuz bir onay mesajı alırsınız.

Ödenen anket davetlerini başarıyla almaya başlamak için, tüm bilgilerin doldurularak profilinizin tamamlandığından emin olmanız gerekir. Minyatür araştırmalara katılarak ücretli anketlere erişeceksiniz, bu davetlerin Valued Opinions tarafından gönderildiğini. Bununla birlikte, mini anketlere katılmanız için para almayacaksınız. Yanıtlarınız gereksinimlere uygunsa ana anket için bir davetiye gönderilecektir.

Valued Opinionsden aldığınız anket davetiyeleri 20 dakika içinde tamamlanabilir ve ücretli anketlerin her birinin ortalama tazminatları 1$- 5$ değişir. Bir ara sonra, ücretli anketler için anket davetiyeleri de alacaksınız 50 $ kadar yüksek.

Anketi tamamladığınızda, paranın hesabınızda görünmesi 28 gün sürecektir. Tamamladığınız anketleri ve kazanmış olduğunuz tutumu, Valued Opinions hesabınıza girerek izleyebilirsiniz; böylece herhangi bir anket veya kazancı kaybetmezsiniz.

Valued Opinionsin Ödül Sistemi

Valued Opinions konusundaki bir diğer umut vaat edici özellik ise, tüm üyelerin gerçekleştirilen piyangolarına erişebilmeleri. Ödüller gerçekten çekici, en iyi ödül iPod Touch olacak. Bununla birlikte, web sitemize daha yakından baktığımızda bir sonraki anket tarihinin 2009’da biraz zaman aldığını ve bunun da sayfanın güncel olmadığını veya Valued Opinions’ın en son ne zaman olduğunu anladığını fark ettik. çekiliş yarışı.

Valued Opinions nedirHer ücretli anketin ödülü nakit olarak ifade edilir. Bununla birlikte, parayı olduğu gibi çekemezsiniz ve Valued Opinionsde bulunan ürünler için hediye sertifikalarından herhangi birisini satın almanız ya da parayı geri almanız gerekecektir. Avantajlarından biri, nakitlerinizi Amazon.com hediye kartları şeklinde geri çekebilmeniz ve para çekme talebinde bulunduğunuz anda anında e-posta kimliğinizde çıkarılmasıdır.

Online  olarak bir ödeme için online  olarak kazanılacak minimum tutar 20

$’dir ve bunu takiben bir Amazon hediye kartı için kullanabilirsiniz. Macy’s, Visa veya Blockbuster.com kuponlarına puan da verebilirsiniz.

Değerli Görüş ödemesinde hediye kartları sunan perakendecilerin seçimi sınırlıdır. Ama sonra Amazon hediye kartlarınız da olacak, para birimi kadar iyi ve gelen kutunuza anında ulaşacak.

Başka Ödül

Valued Opinions, kazandığınız puanların geri kazanılması için yeni bir seçenek sunmaya başladı. 50 $ karşılığında Restaurant.com e-kartı ile ödenecek ve yalnızca 15 $   ücreti ödenecektir.Restaurant.com oldukça yenidir ve pek fazla insan bunun farkında değildir. Bununla birlikte, bunun en güzel yanı, ödemenizden daha değerli bir şey elde etmenizdir.

Bununla birlikte, Restaurant.com’un bu e-kartını kullanmak istediğinizde siparişinizin birkaç dolardan fazla olması şarttır ve genellikle her zaman ödediğiniz fatura tutarıdır. Dolayısıyla, yediğiniz restoranlardan birinde 50 $ alacaksınız. Puanlarınızı kullanabilmek için bu seçeneği kullanarak, yemek yediğinizde para kazanabilirsiniz.

Valued Opinionsin Kullanıcı Değerlendirmesi ve Yorumları

È la migliore pratica di dare un’occhiata a ciò che altre persone hanno da dire su una società in modo da comprendere meglio l’azienda. Abbiamo visto che i Opinions Valued sono stati rivisti altamente dagli utenti e la gente apprezzava la qualità delle indagini pagate offerte da Valued Opinions. Leggi di sapere della nostra analisi:

Hesabın parayla yatırılmasından önce bir gecikme var, ancak insanlar Valued Opinionse inandılar ve ödemeleri konusunda dürüst olduklarını söyledi.

Birkaç kişi Amazon.com hediye kartlarının mevcut olmadığını belirtti. Bazen, eleme limitinden daha fazlasına sahip olsanız bile, Valued Opinions Amazon hediye kartlarının dışındadır diye iddia ettiği gibi para çekemezsiniz. Ancak insanlar, hediye kartlarının iki gün içinde kullanıma sunulduğunu söyledi.

Ödüllendirme, Valued Opinionsde yüksekti. İnsanlar, diğer ücretli anket panellerine kıyasla Valued Opinions üzerinde saat başına daha fazla para kazanabildiklerini ve anketlerin uzun ve sıkıcı olmaktan çok eğlenceli ve kısa olduğunu iddia ettiler.

Ödüllendirme, Valued Opinionsde yüksekti. İnsanlar, diğer ücretli anket panellerine kıyasla Valued Opinions üzerinde saat başına daha fazla para kazanabildiklerini ve anketlerin uzun ve sıkıcı olmaktan çok eğlenceli ve kısa olduğunu iddia ettiler.

Mümkün olduğunda, kullanıcılar Amazon.com hediye kartlarını hemen e-posta adresinden alabiliyorlardı.

Birçok kullanıcı Valued Opinionsini takdirle karşıladı ve bunun en iyi online  ücretli anket paneli olduğunu iddia etti. Ayrıca, Valued Opinionsin müşteri hizmetlerinin mükemmel olduğunu iddia ettiler.

Valued Opinions'e kaydolmak iyi bir fikir midir?

Valued Opinions nedirBirden fazla online  ücretli anket sitesini inceledik ve Valued Opinions mevcut en iyi anket sitelerinden biri olmuştur. İnsanlar Valued Opinions üzerine anket yapmaktan keyif alıyorlar ve ayrıca yüksek ücretli anket davetlerini de alıyorlar. Ayrıca, ödeme sorunsuz ve Amazon hediye kartını e-posta hesabınızdan hemen alabilirsiniz. Online ücretli anketlerle evden para kazanmaya başlamak için Valued Opinions büyük bir anket panelidir ve yüksek güvenilirliğe sahiptir. Kesinlikle, adil bir gelir elde edebilmeniz için katılabileceğiniz en iyi ücretli anket panellerinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top