Kural İhlali Yapmadan Güvenli Bir Şekilde Instagram Beğeni Satın Alma Yolları

anında satın al instagram seviyor

“NakitNinja’nın temel hedefi okurlarının finansal yaşamını iyileştirmektir. Aynı vizyonu paylaşan diğer şirketlerle ortaklıklar yürütüyoruz. Bu yazıdaki bazı bağlantılar ortaklarımıza ait olabilir. Bizler bu şekilde kazanç sağlıyoruz.”

Dünyanın en popüler insanlarının milyonlarca takipçiye sahip olduğu Instagram’da üst sıralara çıkmak uzun ve bireysel bir tırmanış serüvenidir. Eğer çok meraklı bir yapınız varsa kısa yoldan Instagram beğeni satın alma yoluna gidip olaya balıklama atlayabilirsiniz.

Esasında bu Instagram’ın kendisi için de oldukça uygun bir yol. Zaten bu yüzden Instagram Ads adlı programı ile Instagram’da beğeni satın alma hizmetlerini sunuyorlar. Anlaşma şu: Siz para harcayarak Instagram beğenilerini satın alıyorsunuz, karşılığında olumlu sonuçları takip ediyorsunuz.

Asıl soru, hangi şirketi veya stratejiyi kullanacaksınız? Harika bir profil yapmak için çaba sarf ettiniz. Şimdi, bu profili nasıl mümkün olduğunca çabuk bir şekilde dünyaya duyurup insanlar arasında popüler bir hale getireceğinizi düşünüyorsunuz.

Bu yazıda, güvenli Instagram beğeni satın alma yollarını, satın alma sürecini ve hangi şirketlerin en etkili (ve meşru) çözümler sunduğunu inceleyeceğiz.

Aklınızdaki İlk Soru: Instagram’da Beğeni Satın Almaya İzin Var mı?

Instagram beğeni satın alma niyetiniz var,  ancak hizmet şartlarını ihlal ettiği için hesabınızın askıya alınmasından endişe ediyorsunuz. Bu konuya ilişkin şirket politikalarının ne olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz, ancak genel olarak follow4follow veya Like4Like gibi uygulamalarda konsept olarak yanlış bir şey yoktur. Sosyal medyada bunlar “beni takip ederseniz ben de sizi takip edeceğim” gibi uygulamalardır. 

Aynı iş sektöründen insanlarla, müşterilerinizle veya Instagram’da benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmanız çok doğaldır. O halde onları neden takip etmeyesiniz ki? Neden onların paylaşımlarını beğenmeyesiniz ve onların da sizin paylaşımlarınızı beğenmeleri konusunda onları yönlendirmeyesiniz ki? 

(Not: Bu konuda ilave bilgi ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Instagram’da daha fazla takipçinin nasıl alınacağı ile ilgili makalemize göz atabilirsiniz).

Misafir bloglama ve misafir yorumları ile ilgili genel konsept budur ki, belli başlı influencer’ların devamlı uyguladıkları taktiklerdir ve genel olarak “her şey karşılıklıdır” (quid pro quo) olarak bilinir. Hesabınızın askıya alınmasına sebep olacak tek şey, çalıştığınız şirketin uygulama esasları ve süreçleri ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmamasıdır: Eğer rastgele paylaşım yapar ve gelişigüzel takip ederlerse ve bunları da gülünç hızlarda gerçekleştirirlerse bunun sonuçları kötü olabilir

anında satın al instagram seviyor

Robotlar, spam gönderenler ve sahte profiller sürekli beğeni yollar ve hesapları takip ederler. Bu, otomasyon mantığı ile gerçekleşen bir süreçtir ve hiçbir zaman normal bir insanın yaptığı gibi gerçekçi olamaz. Çalışmayı düşündüğünüz bir şirkete soracağınız ilk soru şu olmalı: Beğeni ve takip etme süreciniz nasıl işliyor ve sonuçları görmek için nasıl bir zamanlama planınız var?

Zamanlama planları ne kadar uzunsa sizin için o kadar iyidir demektir. Bu, genellikle daha insani bir yaklaşım benimsedikleri ve içeriği gerçek insanlarla paylaştıkları anlamına gelir. Gerçek insanlar okudukları her şeyi anında beğenmezler…önce içeriği tıklar ve gözden geçirirler.

Öte yandan, eğer size bir günde 50.000 takipçi garantisi veriyorlarsa bu da onların robotik uygulamalar kullanacakları ihtimalini artırmaktadır. Böylesi uçuk rakamlar, hesabınızın Instagram polisi tarafından tespit edilmesine sebep olacaktır.

Şimdi soru şu: “Hangi şirketler size hizmet başına en uygun fiyat ile en verimli şekilde yardımcı olabilecektir?” Bu şirketler, yalnızca harcama yapmak için bütçelediğiniz miktarla iş yapabiliyor mu, yoksa sık sık ödeyebileceğinizden daha fazla harcama yapmanız için sizi arayıp tavsiyelerde bulunuyor mu?

Instagram Beğeni Satın Alma: Kullanabileceğiniz En İyi 11 Şirket ve Uygulama

Sizi destekleyecek bir “boost” şirketi ararken araştırmanız gereken önemli noktalar şunlardır: Sizi desteklemek için teknik anlamda neler yapacaklar ve onları diğer şirketlerden ayıran özellikler nelerdir? İşte Instagram beğeni satın alma konusunda size yardımcı olabilecek ve sizi en kısa zamanda daha görünür hale getirecek şekilde destekleyecek 10 şirket!

fiverr

Doğrudan “Instagram benzeri” bir uygulamaya sahip olmasa da Fiverr, profilinizi geliştirmenize, Instagram beğeni satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmenize ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olmak için binlerce serbest çalışan ve profesyonel pazarlamacıya sahip serbest bir platformdur.

artilar
Artılar

Değişik hizmet tiplerinde çalışan birçok çalışan arasından istediğinizi seçme imkânı.

eksiler
Eksiler

Müşteri değerlendirme sistemi olmasına rağmen Fiverr, seçtiğiniz serbest çalışan veya pazarlamacı tarafından size sağlanan hizmetin kalitesini garanti edememektedir.

2. Fame Boom

fame boom

Beş milyondan fazla indirme ve 700.000’in üzerinde yüksek kullanıcı değerlendirmelerine sahip olan Fame Boom, İnstagram beğeni satın alma işleminiz için en iyi uygulamalar biridir.

artilar
Artılar

Uygulamayı değerli kılan şey, aslında o anın en popüler hashtag’lerini bulması ve hangilerinin kullanılacağı konusunda size tavsiyelerde bulunmasıdır.

eksiler
Eksiler

Instagram beğeni satın alma işlemi için başvuracağınız en basit seçenekler yaklaşık 6 ₺’dan başlar, ancak 10.000 beğeni gibi yüksek değerler için 1.800 ₺’ ya kadar çıkabilir!

free like 4 likes

Eğer Instagram beğeni satın alma yollarını araştırıyorsanız şunu bilin ki, bu uygulama like4like hashtag’leri post etme konusunda bir adım daha önde. Lİke4like size gerçek kullanıcılar aracılığı ile beğeni kazandırmayı teklif ediyor ve aslında bu “her şey karşılıklıdır” (quid pro quo) uygulamasını garanti ediyor. Bunun için sizin diğer insanların fotoğraflarını beğenerek süreci başlatmanız gerekiyor. Beğendiğiniz her fotoğraf için ücretsiz jetonlar kazanıyorsunuz ve bu jetonlar sayesinde diğer kullanıcılardan beğeni alabiliyorsunuz.

artilar
Artılar

Çoğu diğer uygulamaların aksine, bu uygulama %100 ücretsiz ve Instagram beğeni satın alma işlemi için gerçek para gerekmiyor. Herşeye rağmen zaman paradan daha ucuzdur!

eksiler
Eksiler

Ücretsiz bir uygulama için normal olarak görülse de seçenekler oldukça sınırlı. Ancak jeton kullanımına dayanan uygulamasının özellikle başlangıçta çok eğlenceli ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

4. Followers Insight for Instagram

followers insight

Followers Insaight trendleri, ziyaretçi davranışları ve etkileşimleri incelediği için, Instagram pazarlama hizmetleri konusunda diğerlerine göre daha derinlemesine bir rol alıyor.

artilar
Artılar

Followers Insight ile birden fazla hesabı yönetip takip edebilir, en iyi postların analizlerini görebilir ve kullanıcıların “hayalet” ya da “spambot” olarak yaptıkları yayınlar da dâhil olmak üzere yayımlama zamanlarını karşılaştırabilirsiniz. Bu, size Instagram beğeni satın alma veya takipçi kitleniz hakkında bir şeyler öğrenme işlemlerine ek olarak davranışları inceleme imkânı sunar.

eksiler
Eksiler

Bu uygulamayı kullanmak ücretsizdir ve diğer uygulamalar kadar hızlı bir şekilde beğeni ve takipçi sayılarını artırmanızı sağlayabilir, ancak bu uygulama anlık beğeni kazanmaktan daha çok içerik ve analizlere odaklıdır.

5. Followers+

followers plus

Followers+ Instagram beğeni satın alma ve yeni takipçiler ekleme imkânlarının yanında popüler hashtag’ler ve post desteği kabiliyetleri gibi diğer standart hizmetler sunar.

artilar
Artılar

En ilginç özellik reposting seçeneğidir. Bu, diğer Instagram kullanıcılarından en iyi fotoğrafları yeniden yayınlamanızı sağlar; bu, aslında insanların fotoğraf becerilerinden ve hayal güçlerinden faydalı çıkarımlar yapmanızı sağlar. Tek kural reposting yapmadan önce orijinal orijinal sahibinden izin isteme zorunluluğudur. Ücretler yaklaşık 6₺’dan başlıyor ve daha gelişmiş özellikler için 500 ₺’ya kadar çıkıyor.

eksiler
Eksiler

Bu uygulama ile ilgili bazı kullanıcılar, vaad edilen tüm beğenileri almanın biraz zaman aldığından şikayet ediyor…ama bu aslında gerçek insanların uygulamayı kullandığını ve tamamen robotik olmadığını gösteren iyi bir işarettir. Reposting seçeneği her zevke (birçok pazarlamacı diğer insanların fotoğraflarını kullanmak yerine kendi içeriklerini kullanmayı tercih ediyor) hitap etmeyebilir ancak, yavaş yavaş işin içine girdikçe kendi benzersiz temanızı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

upleap

Instagram beğeni satın alma ile ilgili önemli tercihler yapmanız gerektiği durumlarda Upleap iş hedeflerinizi ciddiye alır. Bu nedenle şirket, “özel bir hesap yöneticisi” statüsü ile ınstagram’daki insanlarla etkileşime girerek beğenilerinizi, takipçilerinizi ve izlenimlerinizi organik olarak yükseklere taşımanızı hedefliyor. Upleap sadece “gerçek hesaplar ve belirli bir kitle” ile çalışıyor.

artilar
Artılar

Upleap herhangi bir kredi kartı bilgileri talep etmeksizin ücretsiz üç günlük deneme imkânı sunuyor. En baz kullanım paketi aylık 230 ₺ seviyesinde iken, standart paket ayda 400 ₺ ve premium paket ise ayda 600 ₺ civarında. Pazarlama firmalarıyla karşılaştırıldığında, bu fiyatlar gayet uygun gözüküyor.

eksiler
Eksiler

Upleap, “organik” bir yaklaşım benimsediği ve gerçek insanlar ile çalıştığı için, beğenilerde daha yavaş bir artış meydana gelmektedir.

iconosquare

Uygulama, işletmenize ve etrafınızdaki insanlara bakmanıza yardımcı olur. Bu sadece iş rekabetinize katkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi etkileyebilecek tüm diğer aktörleri etki altına alabilme imkânı verir.

artilar
Artılar

Influencer’larla daha fazla etkileşim, daha fazla beğeni ve takip anlamına gelir. Yazılımı 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir ve daha sonra pro versiyonuna ayda yaklaşık 170 ₺, bir üst modeline ise 350 ₺’ya sahip olabilirsiniz. Ayrıca kurumsallar için özel uyarlanmış versiyonları da mevcuttur ve tabii ki biraz daha pahalıdır.

eksiler
Eksiler

Iconosquare, belki kullanımı açısından biraz zor olsa bile, eski moda usullerle çalışan ve size gerçek fanatikler kazandıracak yapısıyla, Instagram beğeni satın alma adına edinilebilecek en iyi uygulamalardandır.

rocket so

Sosyal Roket, , görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olacak, Instagram beğeni satın alma yolları konusunda uzmanlaşmış dünya çapında bir influencer pazarlama şirketidir.

artilar
Artılar

Sadece beğenilere değil, aynı zamanda doğru insanları araştırıp bulma, hashtag, rakip takibi gibi hizmetler sunuyor. Kolay uygulama arayüzü ve manuel pazarlama sahip olduğu önemli avantajlardır.

eksiler
Eksiler

Diğerlerine nispeten daha pahalıdır. Haftalık paketi tercih ederseniz haftada 120 ₺ veya aylık paket için ayda 250 ₺ seviyesinde fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca ayda 350 ₺ civarında bir Turbo paketi de mevcuttur. En ucuz paket haftada 800 takipçiyi hedef alırken, Turbo paketi ayda 5000 takipçiye ulaşıyor.

rite tag

RiteTag daha az pahalı bir seçenektir ve Instagram beğeni satın alma işlemi için kendi-kendine-yap bir yaklaşım almanıza yardımcı olacaktır.

artilar
Artılar

En iyi resimleriniz için gerçek zamanlı hashtag katılımı ve önerileri sunar. Ayrıca Hootsuite, Hubspot, TweetDeck, Buffer ve SproutSocial gibi diğer uygulamalar ile senkronize bir şekilde çok iyi çalışabilir.

eksiler
Eksiler

Instagram beğeni satın alma amacındaysanız, RiteTag biraz pahalı gelebilir. Sınırlı yayınlar için ayda yaklaşık 70 ₺, bağlantılardaki reklamlar için 90 ₺ ve öneriler için yılda 300 ₺ gibi fiyatlara sahiptir.

river

River, ayda 600 ₺ gibi yüksek bir fiyata sahiptir. Ancak daha belirli bir kitle bulmaya odaklanır.

artilar
Artılar

Organik bir stratejiyi benimsemiş olan uygulamanın üreticisi kesinlikle sahte beğeni yapmayacakları konusunda iddialı konuşmaktadır. Bu, River’ın fotoğraflara beğeni göndereceği, belirlenen bazı kullanıcıları takip edeceği bazılarını da takip etmeyeceği ve sizin adınıza etkileşimde bulunacağı anlamına gelir. Bu, organik bir Instagram beğeni satın alma yolu olup belki de ihtiyacınız olan belli başlı şeylerden biri.

eksiler
Eksiler

Fiyatı yüksektir ve bazı siparişlerde hiçbir garanti verilmemektedir. Ancak iyi uygulamaların seçilmesi ve hesabınızın askıya alınmaması garanti edilir.

magic liker for instagram

Magic Liker, etkileşimler yoluyla Instagram beğeni satın alma işlemi yapan özel bir uygulamadır. Uygulama, diğer kullanıcılara ulaşıp fotoğraflar görüntüleyerek yıldız kazanmanızı sağlar. Bu yıldızları kullanarak diğer gerçek insanlardan beğeni alabilirsiniz

artilar
Artılar

Uygulama hızlıdır, robot kullanılmamaktadır ve size video izlemekten veya teklif formlarını doldurmaktan yıldız kazanabilme imkânı tanımaktadır. Uygulamayı kullanmayı düşünüyorsanız hemen 5000 takipçiyi hedefleyebilirsiniz! Magic Liker ücretsizdir, ancak daha fazla takipçi veya “yıldız ” kazanmak istiyorsanız bazı ücretli seçenekler de mevcuttur. Kullanıcı yorumları hızlı bir şekilde çalıştığını gösterdiğinden anlık Instagram beğeni satın alma işlemi için en iyi yollardan biridir.

eksiler
Eksiler

Uygulama hakkında olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Instagram beğeni satın alma amacıyla bu uygulamayı kullanan bazı kullanıcılar vadedilen beğenileri elde etme konusunda bazı zorluklar yaşadıklarına dair yorumlarda bulunmuşlardır.

Biraz daha irdeleyecek olursak beğenileri satın almak için genel anlamda 3 adet seçenek bulunmaktadır

anında satın al instagram seviyor

Çoğu insan, beğeni satın alarak onları çevrim içi para kazanma ve Instagram hesabından para kazanma gibi konularda kullanmak ister. Birçok insan  evden para kazanmak ve harcamalarını karşılayabilmek için Instagram hesabını kullanmak istiyor!

Instagram beğeni satın alma seçeneğini düşünürken göz önünde bulundurulması gereken ilk nokta, sizin için hangi satın alma yönteminin uygun olduğu ve hangi Instagram ile bağlantılı araçların kullanılacağıdır. 

Genellikle “ücretli beğeniler ve takipçiler” hakkında incelemelerde bulunduğumuzda (creatorden.com sitesinin bu makalesi gibi) karşımıza bu tarz uygulamaların bazı sakıncaları da çıkıyor.

Genel olarak seçenekleriniz:

Seçenek 1: Önce Diğer İnsanları Takip Edin!

Bu yöntem, sizi geri izleyecekleri ya da gönderilerini beğenecekleri umuduyla çok sayıda insanı takip etmeyi veya paylaşımlarını beğenmeyi içerir. Bu teknik ile ilgili yanlış birşey olmamasına rağmen, eğer bu uygulamayı abartır ve çok kısa sürede önünüze gelen herşeyi beğenirseniz, Instagram da dâhil olmak üzere bir çok sosyal medya sitesi sizi geçici olarak askıya alacaktır.

Bazı şirketler diğer kullanıcıların kitlesel takibini önerecek ve sınırlı bir süre boyunca hesabınızı devralmak için kimlik ve şifre girme şartı getirecektir. Eğer söz konusu şirket sizi spam takibi gereğince askıya almışsa şüphesiz bu sizin için hiç iyi bir durum olmaz!

Seçenek 2: Bir “Instagram beğeni satın alma” şirketi kiralayın!

Diğer bir seçenek, yayınlarınızı kitlesel beğenme ve profil takibi için belirleyecek kendine ait özel takipçi ağına sahip bir şirketle çalışmaktır. Bu gerçekten iyi bir fikirdir.

Burada önemli bir nokta, şirketi seçerken iyi bir ön inceleme yapmanız. Seçtiğiniz şirketin işine hakim olduğundan ve sizi amaca götürecek şekilde bir plan yaptığından emin olun. Satın aldığınız beğeni veya takipçi sayılarının size somut katkıları olması gerektiğini unutmayın. Ideasoft’un belirttiği gibi, beğeni veya takipçi satın aldığınızda, sayfanızdaki etkileşim miktarı artabilir, ancak bu kişiler markanızla gerçek bir etkileşime girmiş olmayacaklardır. 

Yani görünüşte bir artış yaşayacaksınız, ancak bunun size yatırım anlamında bir geri dönüşü olmayacaktır. Diğer bir önemli konu da seçtiğiniz şirketin gerçek kişilerle çalışması. Robotik uygulamalardan uzak durmalı, bu tarz uygulamaları kullanan şirketlerle çalışmamalısınız. 

Gerçek kişilerle çalışıldığında daha fazla harcama ile daha uzun sürede belirli artışlar göreceksiniz. Ancak bu sizin için daha yerinde ve sağlam olacaktır. Teknoxo.com’a göre 10.000 takipçi satın almak istiyorsanız en az 15 TL ödemeniz gerekecektir.  

anında satın al instagram seviyor

Bununla beraber, bir çok insanın, spam takibine bağlı olarak Instagram hesaplarında değişik kısıtlamalara maruz kaldıklarından şikayet etmesine rağmen gerçek şu ki, spam kötüye kullanımı gerçekleşmediği sürece (çok kısa sürede kitle takip etme veya kitlesel beğenme gibi) Instagram muhtemelen sayfanızda neler olup bittiğini umursamayacaktır. 

Tamamen boş bir içeriğe sahip olmak veya hiç takipçiye sahip olmamak algoritma açısından daha kötü olduğundan ilgi çekici bazı fotoğraflar yayınlayıp yasal yollardan alabileceğiniz beğeniler de bir ölçüde size fayda sağlayacaktır. Doğal ve organik yollarla beğeni almak için yararlı ipuçları öğrenebileceğiniz daha fazla beğeni alma konusundaki makalemize göz atabilirsiniz.

Artık kullanıcı ağı paylaşımlarına dayalı olarak etkileşime sağlamak ve Instagram beğeni satın alma yoluna gitmek yanlış bir şey olarak görülmemektedir. Kullanıcı ağları, değişik yönlere ilgili olup bir pazarlama şirketi için çalışan gerçek insanlardan ya da sahte hesaplar ve spam robotlarından oluşabilir. 

Önemli olan çalıştığınız şirket ile ilgili iyi bir ön inceleme yapıp bu beğenilerin dürüstçe edinilmiş olduğundan emin olmaktır.

Bu neden önemli? Aslında çok basit. Çünkü dürüst bir şirketle çalışmıyorsanız, sizin içi elde ettikleri beğeni ve takipçilerin bir süre sonra tamamen kaybolma riskleri vardır.

Seçenek 3: Influencer’larla Beraber Bir Takım Halinde Çalışın!

Başka bir seçenek, büyük markaların ve belli başlı influencer’ların yaptığı gibi, başka influencer’larla bir ekip ve kampanya oluşturup organik yollarla Instagram beğeni satın alma olacaktır. Bu uygulama genellikle çok fazla beğeni getirir ve de bir sürekliliği olur. Bunun çok sayıda örnekleri mevcuttur. Gerçekten bazı insanların doğuştan hızlı takipçi bulma yetenekleri var. Eğer bu size çok inandırıcı gelmiyorsa bu uygulama ile inanılmaz takipçi sayılarına ulaşan Instagram hesaplarını listelediğimiz ”En Çok Instagram Takipçisine Sahip Olanlar Kimlerdir – İlk 15” adlı makalemize göz atın!

Ama çok doğaldır ki, hemen büyük influencer’lar ile çalışmaya başlayamazsınız, çünkü onlar bilindik büyük isimlerle çalışmayı tercih ederler. Öncelikle çevrenizdeki daha küçük hesaplarla işe başlamalısınız.

Başarılı oldukça orta seviyedeki influencer’lar ve orta büyüklükteki markalarla çalışmaya geçebilirsiniz. Bununla birlikte, Instagram beğeni satın alma amacıyla, aşağı-yukarı sizinle aynı sayıda takipçisi olan başka bir Instagram kullanıcısıyla işbirliği yapabilirsiniz. Aranızda bir sinerji oluşturarak içeriklerinizi daha da geliştirebilir ve belki de birbirinize küçük hediyeler vererek karşılıklı yardımlaşırsınız. Böylece daha etkili ve kalıcı bir şekilde “Instagram beğeni satın alma” işinizi dolaylı olarak halletmiş olursunuz.

Instagram hesabınızı kullanarak nasıl para kazanabileceğinize ilişkin ipuçları için Instagram’dan para kazanmak konulu makalemizi gözden geçirdiğinizden emin olun!

Sonuç: Beğeni Satın Alma İşi Niçin İşe Yarar?

anında satın al instagram seviyor

Ücretli pazarlama çalışmalarının gerçek bir dezavantajı yoktur, genelde herkes yapar ve tek önemli şey yatırım getirisi olarak geri dönüşüdür. Instagram beğeni satın alma ile ilgili şu avantajlar vardır:

Instagram beğeni satın alma ile ilgili son söylenecek şey şudur: Vakit nakittir ve herşeyin bir maliyeti vardır. Vaktiniz varsa para harcamanıza gerek yoktur. Ancak herkesin boş zamanı yoktur ve bu nedenle pazarlama ve reklamcılık için bütçeleme, Instagram beğeni satın alma ve işinizi büyütme yolunda benimseyebileceğiniz en iyi yoldur. Sonuçta karar sizindir.

Enine boyuna konuyu ele aldığımız bu yazıyı çalışmalarınıza başladıktan sonra da tekrar tekrar okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, size yardımcı olabilecek birçok uygulama ve ücretsiz deneme imkânı sunan birçok yazılım bulunmaktadır. 

Bizim size verebileceğimiz en önemli tavsiye, Instagram beğeni satın alma işlemi için bizim bu yazıda bahsettiğimiz yazılımları kullanmanız ve hesabınızın durumunu olumsuz yönde etkileyecek gayri meşru veya spam robotlardan uzak durmanızdır. 

IG hesabınızı daha fazla büyütme niyetiniz varsa, güvenli ve meşru olarak takipçi satın alma rehberimize göz atmanızı öneririz. Çevrim içi profilinizi genişletmek için, blog yazarak para kazanmak ve YouTube kanalı ile para kazanmak konulu yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top